09-01-201814:40

Підсумки роботи Головного територіального управління юстиції у м.Києві за 2017 рік

Для юстиції Києва 2017 рік був яскравим та насиченим. Він почався із презентації послуг  «Он-лайн будинку юстиції» https://online.minjust.gov.ua/

на всеукраїнському рівні та старту нових функцій з  реєстрації та припинення бізнесу он-лайн.  Далі протягом року реалізували послуги з попереднього запису на прийом до відділів ДРАЦС, онлайн-заявки на стажування, а також  з державної реєстрація договорів оренди земельної ділянки. Для особистого прийому заяв громадян було відкрито «Будинки юстиції» у Києві та Харкові.

Державні виконавці міста Києва за 2017 рік виконали близько 44 тисячі виконавчих документів  на суму  майже 1 мільярд гривень.

Крім того, стягнуто виконавчого збору в сумі більше ніж 100 мільйонів грн. Також виконавчі органи Києва повернули 81 мільйон гривень аліментів для більш, ніж 13 тисячам дітей. Державні виконавці столичної юстиції домоглися виплати більше ніж 9-ти мільйонів гривень заборгованої заробітної плати, а на користь Державного бюджету стягнули 80 мільйонів гривень по близько 22-м тисячам проваджень, - наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у м.Києві Станіслав Куценко.

Щодо роботи Управління з питань нотаріату. Протягом 2017 року Управлінням нотаріату розроблено механізм оперативного збору інформації від приватних та державних нотаріусів. Для цього використовується програма Google form.  Це дало можливість нотаріусам надавати інформацію безпосередньо з робочого місця.

За рік роботи відділами Державної реєстрації актів цивільного стану Києва було зареєстровано 27 103 шлюби, з них більше ніж 3 тисячі реєстрації за допомогою Всеукраїнського проекту «Шлюб за Добу».  Начальник столичного управління юстиції у м.Києві Станіслав Куценко звернув увагу на те, що пілотний проект Міністерства юстиції України передбачає лише можливість вибору заявниками бажаної дати державної реєстрації шлюбу, проте не позбавляє необхідності подання для державної реєстрації шлюбу документів, передбачених діючим законодавством України. Інформацію про те, де можна скористуватись цим сервісом у Києві та які документи необхідні для подачі заяви можна отримати за посиланням: http://www.justicekyiv.gov.ua/chlub_za_dobu.html

За останній рік кияни та гості столичці зареєстрували приблизно 35 тисяч народжень дітей, з них більше 16-ти тисяч  свідоцтв отримали прямо у пологовому будинку.

У листопаді столична юстиція відкрила Open Space в Дарницькому ВДРАЦСі за адесою вул.Заслонова,16.  Цей офіс є першим в Україні. Відтепер прийом заяв відбувається за принципом «єдиного вікна». Це ще один крок до європейських стандартів у сфері обслуговування громадян.

Багато зроблено, але ще більше - попереду!

Юстиція – відкрита для людей!

Відео за посиланням:  https://youtu.be/JKbYPQ7xB6Y