15-06-200500:00

Підвищення ролі інституту сім’ї та підтримка народжуваності на державному рівні - нова сімейна політика Уряду

У Хмельницькому відбулася нарада-семінар за участю начальників відділів реєстрації актів цивільного стану обласних та міських управлінь юстиції. В її роботі взяли участь заступник Міністра юстиції України Інна Ємельянова та представники інших державних органів.

У своєму виступі Інна Ємельянова наголосила на ролі органів реєстрації актів цивільного стану у формуванні в Україні концептуально нової сімейної політики, визначеної програмою діяльності Уряду „Назустріч людям". Основні завдання Програми - подолання тенденції стрімкого скорочення населення, підвищення ролі інституту сім'ї та державна підтримка народжуваності.

Заступник Міністра юстиції висвітлила деякі проблеми, що спостерігались в роботі органів реєстрації актів цивільного стану торік у зв'язку із застосуванням нових норм Цивільного, Сімейного кодексів та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На нараді-семінарі також розглядались питання практичної діяльності органів реєстрації актів цивільного стану. Присутні обмінювались досвідом роботи підвищення кваліфікації працівників, здійснення контролю за їх діяльністю, впорядкування архівного фонду тощо.

Учасники наради-семінару ознайомились з роботою відділів реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького, Новоушицького, Дунаєвецького районних, м. Кам'янець-Подільського, Хмельницького міськрайонних управлінь юстиції.

Підбиваючи підсумки роботи наради-семінару, Інна Ємельянова звернула увагу на характерні для певних регіонів недоліки, окреслила шляхи вирішення проблемних питань, які виникли в роботі органів реєстрації актів цивільного стану.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 279-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua