22-05-202414:21

Подати заяву до міжнародного Реєстру збитків відтепер можна через вебпортал «Дія»

Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України (міжнародний Реєстр збитків), повідомив про вдосконалення процедури подання заяв.

Відтепер заявники, які бажають подати заяви до міжнародного Реєстру збитків, мають можливість скористатися для цього вебпорталом «Дія» за посиланням: www.diia.gov.ua/services/RD4U.

Раніше подання заяв до міжнародного Реєстру збитків було доступним лише через мобільний застосунок «Дія».

Запуск послуги на вебпорталі «Дія» покликаний спростити процес подання заяв. Тепер заявники можуть подати заяви, скориставшись будь-яким пристроєм з доступом до Інтернету: комп’ютером, планшетом або мобільним телефоном без необхідності встановлення мобільного застосунку «Дія».

Зауважимо, що подання заяв через застосунок «Дія» також залишається доступним.

Міжнародний Реєстр збитків постійно вдосконалює систему подання заяв. Наразі можливо подати заяву за категорією А3.1 «Пошкодження або знищення житлового нерухомого майна». Незабаром ця можливість стане доступною для всіх власників житла в Україні, чиє майно було пошкоджено або зруйновано, незалежно від місця його розташування та подання заяв за програмою «єВідновлення».

Також у найближчі місяці буде відкрита можливість подання заяв за низкою інших категорій, затверджених Конференцією Учасників міжнародного Реєстру збитків.

Рекомендуємо слідкувати за оновленнями на офіційному вебсайті міжнародного Реєстру збитків.

 

Більше інформації

Подати заяву

Про заяви та порядок подачі