12-08-200400:00

Польща висловлює зацікавленість в адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу

Польща, яка стала повноправним членом Європейського Союзу з 1 травня 2004 року, готова поділитися своїм досвідом євроінтеграції. Зокрема, Польща пропонує стажування для українських спеціалістів у сфері адаптації національного законодавства до європейського в польському Департаменті європейського права Офісу Комітету Європейської інтеграції. Про це було заявлено учора, 11 серпня 2004 року, під час зустрічі першого секретаря Посольства Республіки Польща в Україні, експерта з питань європейської інтеграції і взаємин Україна-Польща-ЄС Ельжбети Безюк з заступником Міністра юстиції України Василем Мармазовим.

У ході зустрічі, що відбулася за ініціативи польської сторони, перший секретар Посольства Республіки Польща відзначила зацікавленість у питаннях адаптації законодавства своєї східної сусідки до законодавства Європейського Союзу. Ельжбета Безюк обговорила із заступником Міністра юстиції України стан, перспективи та проблемні моменти адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо співпраці між профільними євроінтеграційними структурами України та Польщі. Зокрема, про обмін досвідом між державними службовцями Польщі та України та надання цільових консультацій у сфері адаптації. Польща також готова надати для аналізу необхідні матеріали в сфері гармонізації польського законодавства до стандартів ЄС.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua