15-05-202016:00

Послуга «єМалятко» доступна у відділах ДРАЦС більшості областей України

«єМалятко» – перша в Україні комплексна адміністративна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією.

Сьогодні її можна отримати за однією заявою, поданою не лише у закладах охорони здоров’я, де народилась дитина, а також у відділах державної реєстрації актів цивільного стану та центрах надання адміністративних послуг.

Послугу успішно надають відділи державної реєстрації актів цивільного стану у містах Вінниця, Луцьк, Дніпро, Кривий Ріг Дніпропетровської області, Київ, Маріуполь Донецької області, Запоріжжя, Львів, Одеса, Рівне, Харків, Боярка Києво-Святошинського району Київської області, Івано-Франківськ, Кременчук Полтавської області, Хмельницький, Миколаїв, Ужгород, Черкаси,  Умань та  Золотоноша Черкаської області, Южне Одеської області, Полтава та Миргород Полтавської області, Володимир-Волинський, Ковель та Нововолинськ Волинської області, Херсон, Каховка, Нова Каховка та смт. Велика Олександрівка Великоолександрівського району Херсонської області.

Ознайомитись з переліком відділів та їх контактними даними можна за посиланням https://minjust.gov.ua/m/kompleksna-posluga-emalyatko