13-06-202209:35

Повідомлення щодо рішення суду у справі за позовом Міністерства юстиції до політичної партії «Опозиційний блок»

Повідомляємо, що рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08.06.2022 у справі № П/857/12/22 позов Міністерства юстиції до політичної партії «Опозиційний блок» про заборону діяльності партії задоволено частково.

Заборонено діяльність політичної партії «Опозиційний блок» (ЄДРПОУ: 37120464, адреса: вул. Волоська, 6/14, м. Київ, 04070). Передано майно, кошти та інші активи політичної партії «Опозиційний блок», її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави.

В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду може бути подана до Верховного Суду протягом двадцяти днів з дня його оприлюднення на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції України і Верховної Ради України.

 

Копія рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08.06.2022 у справі № П/857/12/22.