26-07-202211:07

Позов Мін’юсту до Робітничої партії України (марксистсько-ленінська) про заборону діяльності політичної партії задоволено

Повідомляємо, що рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 12.07.2022 у справі № 640/9489/19 позов Міністерства юстиції до Робітничої партії України (марксистсько-ленінська) про заборону діяльності політичної партії задоволено. Заборонено діяльність Робітничої партії України (марксистсько-ленінська). Передано майно, кошти та інші активи Робітничої партії України (марксистсько-ленінська), її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави.

Рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закритті апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду може бути подана до Верховного Суду протягом двадцяти днів з дня його оприлюднення на офіційних вебсайтах Міністерства юстиції та Верховної Ради.  

 

Копія рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду від 12.07.2022 у справі № 640/9489/19