08-12-200400:00

Президент України підписав Закон “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо мобілізаційної підготовки, мобілізації та охорони праці”

Президент України Леонід Кучма підписав розроблений Мін‘юстом та ухвалений Верховною Радою України Закон України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо мобілізаційної підготовки, мобілізації та охорони праці”. Змінами до законодавства пропонується встановити адміністративну відповідальність у вигляді штрафів посадових осіб та громадян за порушення законодавства про мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Законом вводиться відповідальність у вигляді штрафів за адміністративне порушення Закону „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”. Порушення законодавства у цій сфері тягне за собою накладення штрафу на громадян – від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів, на посадових осіб – від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне порушення тягне за собою накладання штрафу на громадян – від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від десяти до п‘ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Законом також надається право військовим комісаріатам розглядати справи про зазначені адміністративні правопорушення.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua