03-07-202009:35

Привітання з нагоди відзначення Дня судового експерта в Україні

Професія судового експерта унікальна як за цільовим її призначенням - забезпечення правосуддя України незалежною, кваліфікованою експертизою, так і за комплексом спеціальних знань, умінь та навичок, якими має володіти обізнана особа.

Питома вага найскладніших кримінальних справ, справ про адміністративні правопорушення, господарських, цивільних, адміністративних спорів не могла би бути вирішеною без високого наукового потенціалу фахівців експертної галузі – експертів, що працюють в державних спеціалізованих установах та тих, котрі самостійно на професійній основі займаються судово-експертною діяльністю.

Нелегка праця судових експертів високо цінується та має важливе значення для правового суспільства. Саме тому в Україні з 2009 року 4 липня святкується День судового експерта – професійне свято, пов’язане із започаткуванням судово-експертної діяльності на теренах сучасної України.

У цей святковий день хочемо побажати Вам благополуччя, особистого щастя, творчої наснаги, високих досягнень у професійній діяльності та успіхів у експертному забезпеченні правосуддя на благо нашої держави!