14-03-201916:39

Проведено публічне представлення інформації про виконання Міністерством юстиції бюджетних програм за 2018 рік

На виконання частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України в Міністерстві юстиції України відбулося публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі досягнення цілей державної політики у відповідній сфері діяльності, формування та/або реалізацію якої забезпечую Мін’юст як головний розпорядник бюджетних коштів у межах бюджетних програм за 2018 рік.

Участь у заході взяли в. о. Державного секретаря, керівник Секретаріату Державного секретаря Міністерства Олена Косолапова, директор Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Олександр Данилов та Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Юлія Зайченко. Вони прозвітували перед присутніми про використання коштів Мін’юстом, досягнення показників бюджетних паспортів та особливості планування діяльності відомства.

«Міністерство юстиції, як головний розпорядником бюджетних коштів,  постійно та систематично здійснює всі вичерпні заходи для того, аби центральним апаратом та підпорядкованими нам органами та установами забезпечувалося дотримання принципів бюджетної системи. Крім того, як у центральному апараті, так і в ряді наших підконтрольних установ і органів були здійснені контрольні заходи Рахункової палати, Державної аудиторської служби, за результатами яких порушень бюджетного законодавство за 2018 рік виявлено не було», - зазначила Олена Косолапова.

За словами Олександра Данилова, у 2018 році було передбачено 17 бюджетних програм. Обсяг зазначених програм складав 13  млрд грн, з яких 11,7 млрд грн – по загальному фонду, 1,5 млрд грн – по спеціальному фонду. Використано протягом звітного року 11,4 млрд грн по загальному фонду і 1,3 млрд грн по спеціальному. Невикористані кошти були повернуті по державного бюджету.

«Частину коштів вдалося зекономити завдяки проведенню закупівель через систему Prozzoro, завдяки чому вдалося отримати меншу вартість товарів і послуг, ніж очікувалось», - зазначив Олександр Данилов.

Також під час заходу Юлія Зайченко повідомила про досягнуті цілі у 2018 році. Вона наголосила, що для ефективного та цільового використання коштів Мін’юстом забезпечено багаторівневе планування роботи. Основою планування роботи відомства став Стратегічний план діяльності Міністерства юстиції на 2018 рік.

«Протягом 2018 року велику увагу було приділено заходам, спрямованим на міжнародне правове співробітництво та дотримання Україною взятих на себе зобов’язань, а також заходам, які здійснюються на виконання пріоритетів уряду та Угоди про Асоціацією між Україною та Європейським Союзом», - зауважила Юлія Зайченко.

Вона повідомила, що Міністерство юстиції виконало 88% запланованих заходів. Відповідно у виконанні 2% заходів з об’єктивних причин відпала потреба, виконання 10% заходів з об’єктивних причин перенесено на наступник рік.

«Серед реалізованих Міністерством юстиції реформ 4 були в плані пріоритетних дій Уряду. Це реформа виконання судових рішень та  рішень інших органів, реформа системи пробації та ресоціалізації, забезпечення належного рівня доступу до правосуддя та реформа системи надання  електронних довірчих послуг», - зазначила Гендиректор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

 

Електронна версія інформації, яка була представлена на заході, викладена на веб-сайті Міністерства юстиції України у підрозділі «Публічне представлення та публікація інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені Міністерству юстиції України Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та асигнування щодо яких визначені розписом Державного бюджету України на 2018 рік» розділу «Публічне представлення та публікація інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені Міністерству юстиції України законом про Державний бюджет України та асигнування щодо яких визначені розписом Державного бюджету України» підрубрики «Фінансові ресурси» рубрики «Напрями діяльності».