РЕЗУЛЬТАТИ
автоматизованого анонімного тестування для отримання
Сертифіката про підтвердження професійної компетентності
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 24.07.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Азарова Наталя Ігорівна |
склала |
2. |
Балін Павло Павлович |
не склав |
3. |
Безносюк Оксана Іванівна |
не склала |
4. |
Белова Ольга Степанівна |
склала |
5. |
Блага Анна Анатоліївна |
не з’явилась |
6. |
Богуш Олександр Васильович |
склав |
7. |
Бондаренко Юлія Валеріївна |
не склала |
8. |
Василенко Віктор Миколайович |
не з’явився |
9. |
Ващук Роман Ігорович |
не з’явився |
10. |
Вольвак Олег Віталійович |
не з’явився |
11. |
Гамзатова Аліна Анатоліївна |
склала |
12. |
Герасименко Ірина Миколаївна |
склала |
13. |
Гмиря Максим Анатолійович |
склав |
14. |
Горох Дмитро Валерійович |
склав |
15. |
Дашевський Богдан Юрійович |
не з’явився |
16. |
Дев'яткін Олексій Андрійович |
склав |
17. |
Демченко Юрій Юрійович |
не з’явився |
18. |
Довгий Роман Русланович |
не склав |
19. |
Запольська Ольга Василівна |
склала |
20. |
Зварич Інна Михайлівна |
не склала |
21. |
Звягінцева Надія Володимирівна |
склала |
22. |
Капітанюк Володимир Володимирович |
не з’явився |
23. |
Кендзьора Вікторія Ярославівна |
склала |
24. |
Клюка Ірина Вадимівна |
не склала |
25. |
Коломієць Олена Георгіївна |
склала |
26. |
Коротич Максим Миколайович |
не склав |
27. |
Кучеренко Наталія Миколаївна |
не склала |
28. |
Лаврут Софія Василівна |
не склала |
29. |
Лантух Тетяна Ігорівна |
не склала |
30. |
Лациба Марина Вікторівна |
не склала |
31. |
Лєпкова Олена Олександрівна |
склала |
32. |
Лісена Людмила Юріївна |
не склала |
33. |
Літинська Оксана Володимирівна |
склала |
34. |
Максакова Алла Миколаївна |
склала |
35. |
Маньковська Олена Вікторівна |
не склала |
36. |
Мащенко Оксана Михайлівна |
склала |
37. |
Мельник Наталія Василівна |
не з’явилась |
38. |
Моісеєнко Ірина Вікторівна |
склала |
39. |
Недведська Олеся Алєйзівна |
не склала |
40. |
Нечитайло Інна Вацлавівна |
не з’явилась |
41. |
Пилипенко Петро Іванович |
не склав |
42. |
Письмак Артем Олександрович |
не склав |
43. |
Плугатар Євгеній Вікторович |
склав |
44. |
Самойленко Оксана Вячеславівна |
не склала |
45. |
Світличний Євген Юрійович |
склав |
46. |
Сікорський Микола Миколайович |
склав |
47. |
Сліпачук Тетяна Сергіївна |
не склала |
48. |
Стукач Сергій Вікторович |
склав |
49. |
Тарнавська Світлана Володимирівна |
не з’явилась |
50. |
Титенко Юлія Валеріївна |
склала |
51. |
Фальченко Юрій Леонідович |
не з’явився |
52. |
Ференс Ірина Ігорівна |
не склала |
53. |
Хоменко Юлія Володимирівна |
не склала |
54. |
Шелег Леся Валеріївна |
склала |
55. |
Шелудько Валентина Петрівна |
не склала |
56. |
Шик Альона Леонідівна |
склала |
57. |
Шмакова Вікторія Сергіївна |
не склала |