РЕЗУЛЬТАТИ
автоматизованого анонімного тестування для отримання
Сертифіката про підтвердження професійної компетентності
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 25.06.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Балін Павло Павлович |
не склав |
2. |
Безносюк Оксана Іванівна |
не склала |
3. |
Бубнюк Леонід Євгенович |
не склав |
4. |
Бугайова Ліна Михайлівна |
не склала |
5. |
Ваколюк Наталія Петрівна |
не склала |
6. |
Василенко Леся Вікторівна |
не з’явилась |
7. |
Годзь Євген Іванович |
не з’явився |
8. |
Гопка Юрій Володимирович |
склав |
9. |
Горщарук Юрій Вікторович |
не склав |
10. |
Гришко Олександр Юрійович |
не з’явився |
11. |
Деркач Олена Володимирівна |
не склала |
12. |
Дзюбан Андрій Володимирович |
не склав |
13. |
Діордієва Анастасія Валеріївна |
склала |
14. |
Звягінцева Надія Володимирівна |
не склала |
15. |
Зеленський Володимир Сергійович |
склав |
16. |
Канівець Любов Миколаївна |
не склала |
17. |
Кирилова Наталія Миколаївна |
не склала |
18. |
Коблюк Ірина Сергіївна |
не склала |
19. |
Ковалів Максим Іванович |
не з’явився |
20. |
Кодак Артем Анатолійович |
не склав |
21. |
Кут Василь Іванович |
склав |
22. |
Луковецький Владислав Юрійович |
не з’явився |
23. |
Маслак Ірина Іванівна |
не склала |
24. |
Миронюк Яніна Георгіївна |
не склала |
25. |
Одіон Ольга Олександрівна |
не склала |
26. |
Свистула Олексій Андрійович |
не з’явився |
27. |
Світличний Євген Юрійович |
не склав |
28. |
Свята Катерина Миколаївна |
склала |
29. |
Семенов Анатолій Вадимович |
не з’явився |
30. |
Семотюк Марія Михайлівна |
не склала |
31. |
Сипчу Крістіна Миколаївна |
не склала |
32. |
Таран Мирослава Василівна |
склала |
33. |
Ткачук Григорій Григорович |
не з’явився |
34. |
Фокшек Сергій Володимирович |
не з’явився |
35. |
Хмельницький Сергій Юрійович |
не склав |
36. |
Чернявський Ігор Борисович |
склав |
37. |
Шелег Леся Валеріївна |
не склала |
38. |
Шептицька Сніжана Володимирівна |
не з’явилась |
39. |
Шихова Вікторія Володимирівна |
не склала |
40. |
Ягужинська Анастасія Віталіївна |
не з’явилась |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Безносюк Оксана Іванівна |
не склала |
2. |
Бубнюк Леонід Євгенович |
не склав |
3. |
Ваколюк Наталія Петрівна |
не склала |
4. |
Василенко Леся Вікторівна |
не склала |
5. |
Гопка Юрій Володимирович |
склав |
6. |
Дзюбан Андрій Володимирович |
не склав |
7. |
Звягінцева Надія Володимирівна |
склала |
8. |
Зеленський Володимир Сергійович |
склав |
9. |
Кирилова Наталія Миколаївна |
не склала |
10. |
Коблюк Ірина Сергіївна |
не склала |
11. |
Кут Василь Іванович |
склав |
12. |
Маслак Ірина Іванівна |
не склала |
13. |
Миронюк Яніна Георгіївна |
не з’явилась |
14. |
Одіон Ольга Олександрівна |
не склала |
15. |
Свята Катерина Миколаївна |
склала |
16. |
Сипчу Крістіна Миколаївна |
не склала |
17. |
Таран Мирослава Василівна |
склала |
18. |
Фокшек Сергій Володимирович |
не з’явився |
19. |
Хмельницький Сергій Юрійович |
не склав |
20. |
Ягужинська Анастасія Віталіївна |
не з’явилась |