РЕЗУЛЬТАТИ
автоматизованого анонімного тестування для отримання
Сертифіката про підтвердження професійної компетентності
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 25.10.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Алєксєєва Юлія Сергіївна |
склала |
2. |
Андріянова Ліна Анатоліївна |
не з’явилась |
3. |
Баклашкін Денис Володимирович |
не склав |
4. |
Берегеч Ігор Анатолійович |
склав |
5. |
Бігоцька Діана Русланівна |
не з’явилась |
6. |
Бучинський Денис Дмитрович |
склав |
7. |
Васильковська Євгенія Валеріївна |
склала |
8. |
Герасимчук Сніжана Юріївна |
не склала |
9. |
Голота Людмила Олексіївна |
склала |
10. |
Гончаренко Олена Анатоліївна |
не склала |
11. |
Жар Ілля Георгійович |
склав |
12. |
Зеленцова Ольга Олександрівна |
не склала |
13. |
Ільченко Олег Олександрович |
не склав |
14. |
Карпович Марина Василівна |
не склала |
15. |
Каспрук Ірина Олександрівна |
не склала |
16. |
Кривша Ярослав Анатолійович |
не з’явився |
17. |
Куцевол Володимир Анатолійович |
не склав |
18. |
Лавренюк Альбіна Вячеславівна |
не склала |
19. |
Лациба Марина Вікторівна |
склала |
20. |
Мєлкоєдов Олексій Вікторович |
не склала |
21. |
Мірошниченко Олена Олександрівна |
склала |
22. |
Мшар Світлана Юріївна |
не з’явилась |
23. |
Орлова Тетяна Миколаївна |
не склала |
24. |
Профатілова Марина Сергіївна |
не з’явилась |
25. |
Рисак Олена Олександрівна |
не склала |
26. |
Луців (Семотюк) Марія Михайлівна |
не склала |
27. |
Сіваченко Віталій Леонідович |
не склав |
28. |
Скрепчук Марина Миколаївна |
склала |
29. |
Сорока Валерій Миколайович |
не склав |
30. |
Сосніна Ганна Валеріївна |
не з’явилась |
31. |
Тарнавська Світлана Володимирівна |
не з’явилась |
32. |
Трохіна Ірина В'ячеславівна |
не склала |
33. |
Федоренко Анна Володимирівна |
склала |
34. |
Ференс Ірина Ігорівна |
не з’явилась |
35. |
Фініченко Людмила Вікторівна |
не склала |
36. |
Хабло Костянтин Олександрович |
склав |
37. |
Хоменко Руслан Анатолійович |
не склав |
38. |
Хоменко Юлія Анатоліївна |
склала |
39. |
Шафран Марко Григорович |
не склав |
40. |
Шмідт Надія Миколаївна |
не склала |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Алєксєєва Юлія Сергіївна |
не склала |
2. |
Андріянова Ліна Анатоліївна |
не склала |
3. |
Баклашкін Денис Володимирович |
не склав |
4. |
Берегеч Ігор Анатолійович |
не склав |
5. |
Бігоцька Діана Русланівна |
не з’явилась |
6. |
Бучинський Денис Дмитрович |
не з’явився |
7. |
Жар Ілля Георгійович |
не склав |
8. |
Каспрук Ірина Олександрівна |
не склала |
9. |
Кривша Ярослав Анатолійович |
не з’явився |
10. |
Лавренюк Альбіна Вячеславівна |
не склала |
11. |
Мєлкоєдов Олексій Вікторович |
не склав |
12. |
Орлова Тетяна Миколаївна |
не склала |
13. |
Профатілова Марина Сергіївна |
не з’явилась |
14. |
Луців (Семотюк) Марія Михайлівна |
не склала |
15. |
Сіваченко Віталій Леонідович |
не з’явився |
16. |
Скрепчук Марина Миколаївна |
не склала |
17. |
Сорока Валерій Миколайович |
не з’явився |
18. |
Тарнавська Світлана Володимирівна |
не з’явилась |
19. |
Шафран Марко Григорович |
не склав |
20. |
Шмідт Надія Миколаївна |
не з’явилась |