03-09-201911:13

Результати автоматизованого анонімного тестування. Дата тестування: 30.08.2019

Результати автоматизованого анонімного тестування.

Дата тестування: 30.08.2019

 

у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                  

Беляєва Катерина Андріївна

не склала

2.                  

Борсук Світлана Василівна

не склала

3.                  

Босенко Юлія Леонідівна

не склала

4.                  

Бубнюк Леонід Євгенович

не склав

5.                  

Васалатій Тетяна Миколаївна

склала

6.                  

Ващук Роман Ігорович

не склав

7.                  

Вербицька Мар'яна Михайлівна

не склала

8.                  

Веснянцова Олена Сергіївна

не з’явилась

9.                  

Вирич Тетяна Вікторівна

склала

10.              

Гнатик Артем Ігорович

не склав

11.              

Гречка Ольга Сергіївна

не з’явилась

12.              

Дербіна Регіна Євгенівна

не з’явилась

13.              

Дерев'янко Ірина Василівна

склала

14.              

Загривий Андрій Володимирович

не склав

15.              

Іожица Олександр Юрійович

не з’явився

16.              

Іскров Олег Вікторович

не з’явився

17.              

Кожухар Сергій Анатолійович

не склав

18.              

Кротова Світлана Олександрівна

склала

19.              

Лєдяєва Тетяна Петрівна

не склала

20.              

Лисиця Іван Олександрович

склав

21.              

Мелкозьорова Анастасія Ігорівна

не склала

22.              

Мельник Марія Іванівна

склала

23.              

Мельничук Павло Дементійович

не склав

24.              

Микитин Сергій Миколайович

не склав

25.              

Москальова Марина Сергіївна

склала

26.              

Нежива Наталія Валеріївна

не з’явилась

27.              

Нєізвєстний Олександр Олександрович

не склав

28.              

Ніколайчук Олена Миколаївна

склала

29.              

Нілова Ангеліна Олександрівна

не склала    

«неодноразове порушення вимог Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 року № 860 (користування засобами зв’язку)»  

30.              

Новосад Елла Анатоліївна

склала

31.              

Павлюк Оксана Олександрівна

не з’явилась

32.              

Пєєва Олена Олександрівна

не склала

33.              

Сивокінь Альона Юріївна

не з’явилась

34.              

Сліпачук Тетяна Сергіївна

склала

35.              

Степанов Олександр Юрійович

не склав

36.              

Тимошик Тетяна Миколаївна

склала

37.              

Ференс Ірина Ігорівна

не склала

38.              

Фомич Олександр Володимирович

не з’явився

39.              

Фоміна Ксенія Іванівна

склала

40.              

Шутько Олена Петрівна

склала

 

 

у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

та громадських формувань

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                  

Беляєва Катерина Андріївна

не склала

2.                  

Бубнюк Леонід Євгенович

не склав

3.                  

Васалатій Тетяна Миколаївна

склала

4.                  

Веснянцова Олена Сергіївна

склала

5.                  

Вирич Тетяна Вікторівна

склала

6.                  

Гнатик Артем Ігорович

не з’явився

7.                  

Іожица Олександр Юрійович

не з’явився

8.                  

Іскров Олег Вікторович

не з’явився

9.                  

Кожухар Сергій Анатолійович

не з’явився

10.              

Кротова Світлана Олександрівна

склала

11.              

Лисиця Іван Олександрович

не з’явився

12.              

Мелкозьорова Анастасія Ігорівна

не склала

13.              

Мельник Марія Іванівна

не склала

14.              

Мельничук Павло Дементійович

не склав

15.              

Нєізвєстний Олександр Олександрович

не з’явився

16.              

Нілова Ангеліна Олександрівна

не склала

17.              

Павлюк Оксана Олександрівна

не з’явилась

18.              

Сивокінь Альона Юріївна

не з’явилась

19.              

Степанов Олександр Юрійович

не склав

20.              

Фоміна Ксенія Іванівна

склала