РЕЗУЛЬТАТИ
автоматизованого анонімного тестування для отримання
Сертифіката про підтвердження професійної компетентності
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 04.06.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Дудкіна Надія Володимирівна |
не з’явилась |
2. |
Іванюк Євгеній Володимирович |
не з’явився |
3. |
Кудіна Ольга Василівна |
склала |
4. |
Лозінський Артур Юрійович |
не склав |
5. |
Процналь Володимир Юрійович |
не склав |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Андрійовська Віра Віталіївна |
склала |
2. |
Бойко Альона Михайлівна |
не склала |
3. |
Васюнін Руслан Вікторович |
не з’явився |
4. |
Гладун Андрій Анатолійович |
не з’явився |
5. |
Грамотіна Аліна Олександрівна |
склала |
6. |
Данилевич Ірина Євгеніївна |
не склала |
7. |
Захарченко Алла Василівна |
не склала |
8. |
Іванкевич Наталія Ігорівна |
не склала |
9. |
Іванюк Євгеній Володимирович |
не з’явився |
10. |
Коровайко Оксана Сергіївна |
не з’явилась |
11. |
Коршак Світлана Іванівна |
склала |
12. |
Кудіна Ольга Василівна |
не склала |
13. |
Лозінський Артур Юрійович |
не склав |
14. |
Мартинюк Володимир Володимирович |
склав |
15. |
Місюкевич Людмила Олексіївна |
не склала |
16. |
Олексин Михайло Олегович |
не з’явився |
17. |
Осарчук Олександр Вікторович |
не склав |
18. |
Петришин Василь Михайлович |
не склав |
19. |
Процналь Володимир Юрійович |
не склав |
20. |
Прудиус Лариса Василівна |
не з’явилась |
21. |
Рибалко Віолета Миколаївна |
не склала |
22. |
Руденко Євген Сергійович |
не з’явився |
23. |
Рудик Юлія Ігорівна |
не склала |
24. |
Сидоренко Олександр Геннадійович |
не склав |
25. |
Сиромятнікова Ольга Сергіївна |
не склала |
26. |
Сіренко Катерина Василівна |
не з’явилась |
27. |
Скульська Тетяна Анатоліївна |
не склала |
28. |
Соколик Григорій Григорович |
не склав |
29. |
Тимошенко Анастасія Володимирівна |
склала |
30. |
Толочна Вікторія Олександрівна |
не склала |
31. |
Турукало Наталія Іванівна |
склала |
32. |
Холодков Дмитро Юрійович |
склав |
33. |
Хроменко Володимир Леонідович |
не з’явився |
34. |
Царьов Андрій Юрійович |
не склав |
35. |
Шесденко Анна Станіславівна |
склала |
36. |
Шиндер Оксана Євгеніївна |
не склала |