РЕЗУЛЬТАТИ
автоматизованого анонімного тестування для отримання
Сертифіката про підтвердження професійної компетентності
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 24.10.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Беляєва Катерина Андріївна |
не склала |
2. |
Бондарчук Юлія Степанівна |
не з’явилась |
3. |
Гнатюк Мирослава Валеріївна |
не склала |
4. |
Голуб Ярослава Ігорівна |
не склала |
5. |
Горщарук Юрій Вікторович |
не з’явився |
6. |
Давидюк Йонатан Сергійович |
не склав |
7. |
Деркач Віталій Русланович |
не склав |
8. |
Дунаєвський Ігор Валерійович |
не з’явився |
9. |
Дунай Христина Богданівна |
склала |
10. |
Євко Володимир Володимирович |
не склав |
11. |
Іващук Сергій Анатолійович |
не з’явився |
12. |
Коноплянко Олександра Романівна |
не склала |
13. |
Костик Зоряна Ярославівна |
не склала |
14. |
Кузнєцов Олександр Валерійович |
не з’явився |
15. |
Курбанов Сергій Ельдарович |
не з’явився |
16. |
Куцик Мирослава Павлівна |
не склала |
17. |
Литвиненко Юлія Вікторівна |
не склала |
18. |
Ліщук Антон Святославович |
не склав |
19. |
Лособиков Максим Геннадійович |
склав |
20. |
Марінова Катерина Антонівна |
склала |
21. |
Мелкозьорова Анастасія Ігорівна |
не з’явилась |
22. |
Михайлакій Наталія Олександрівна |
не з’явилась |
23. |
Морозова Ольга Станіславівна |
не склала |
24. |
Павлік Анастасія Юріївна |
не склала |
25. |
Петрова Яна Олександрівна |
не склала |
26. |
Побережний Руслан Миколайович |
склав |
27. |
Рабченюк Вадим Анатолійович |
не склав |
28. |
Руденок Юлія Петрівна |
не з’явилась |
29. |
Сарафанюк Юлія Віталіївна |
склала |
30. |
Свириденко Людмила Анатоліївна |
склала |
31. |
Сидоренко Антон Олексійович |
не склав |
32. |
Ткачук Олександр Анатолійович |
не склав |
33. |
Тодорова Ірина Григорівна |
склала |
34. |
Туранська Ганна Богданівна |
не з’явилась |
35. |
Цуркан Сергій Іванович |
не з’явився |
36. |
Черуха Валентина Миколаївна |
не з’явилась |
37. |
Швець Альона Анатоліївна |
не склала |
38. |
Шкіль Ольга Адамівна |
не склала |
39. |
Шульга Олександр Олександрович |
не склав |
40. |
Якубовський Ростислав Георгійович |
склав |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Беляєва Катерина Андріївна |
не з’явилась |
2. |
Бондарчук Юлія Степанівна |
не з’явилась |
3. |
Гнатюк Мирослава Валеріївна |
не склала |
4. |
Голуб Ярослава Ігорівна |
не з’явилась |
5. |
Горщарук Юрій Вікторович |
не з’явився |
6. |
Давидюк Йонатан Сергійович |
склав |
7. |
Деркач Віталій Русланович |
не склав |
8. |
Дунаєвський Ігор Валерійович |
не з’явився |
9. |
Дунай Христина Богданівна |
не склала |
10. |
Євко Володимир Володимирович |
не склав |
11. |
Іващук Сергій Анатолійович |
не з’явився |
12. |
Коноплянко Олександра Романівна |
не склала |
13. |
Костик Зоряна Ярославівна |
не склала |
14. |
Кузнєцов Олександр Валерійович |
не склав |
15. |
Курбанов Сергій Ельдарович |
не з’явився |
16. |
Куцик Мирослава Павлівна |
не склала |
17. |
Литвиненко Юлія Вікторівна |
не склала |
18. |
Ліщук Антон Святославович |
не склав |
19. |
Лособиков Максим Геннадійович |
не склав |
20. |
Марінова Катерина Антонівна |
склала |
21. |
Мелкозьорова Анастасія Ігорівна |
не з’явилась |
22. |
Михайлакій Наталія Олександрівна |
не з’явилась |
23. |
Морозова Ольга Станіславівна |
не склала |
24. |
Павлік Анастасія Юріївна |
склала |
25. |
Петрова Яна Олександрівна |
не склала |
26. |
Побережний Руслан Миколайович |
не склав |
27. |
Рабченюк Вадим Анатолійович |
не склав |
28. |
Руденок Юлія Петрівна |
не з’явилась |
29. |
Сарафанюк Юлія Віталіївна |
не з’явилась |
30. |
Свириденко Людмила Анатоліївна |
склала |
31. |
Сидоренко Антон Олексійович |
не склав |
32. |
Ткачук Олександр Анатолійович |
не склав |
33. |
Тодорова Ірина Григорівна |
не склала |
34. |
Туранська Ганна Богданівна |
не склала |
35. |
Цуркан Сергій Іванович |
не з’явився |
36. |
Черуха Валентина Миколаївна |
не з’явилась |
37. |
Швець Альона Анатоліївна |
не склала |
38. |
Шкіль Ольга Адамівна |
не склала |
39. |
Шульга Олександр Олександрович |
не склав |
40. |
Якубовський Ростислав Георгійович |
не склав |