РЕЗУЛЬТАТИ
автоматизованого анонімного тестування для отримання
Сертифіката про підтвердження професійної компетентності
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 26.09.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Адаменко Андрій Володимирович |
склав |
2. |
Антінескул Юлія Василівна |
склала |
3. |
Анцут Олександр Анатолійович |
не з’явився |
4. |
Бабіч Альона Володимирівна |
склала |
5. |
Бардаков Євген Віталійович |
склав |
6. |
Безуглий Ігор Іванович |
склав |
7. |
Білолюбська Ірина Вікторівна |
не склала |
8. |
Бондар Олексій Миколайович |
не з’явився |
9. |
Гавриленко Олена Дмитрівна |
не склала |
10. |
Гончаренко Віталіна Миколаївна |
не склала |
11. |
Дахнова Оксана Іванівна |
склала |
12. |
Демченко Юрій Юрійович |
не з’явився |
13. |
Довгий Роман Русланович |
не з’явився |
14. |
Дроздова Анастасія Сергіївна |
склала |
15. |
Дротянко Марія Валеріївна |
склала |
16. |
Жук Юлія Володимирівна |
не з’явилась |
17. |
Каштальян Марія Тарасівна |
склала |
18. |
Копил Віктор Юрійович |
склав |
19. |
Коротич Максим Миколайович |
склав |
20. |
Корсун Олег Валерійович |
склав |
21. |
Кушнерова Римма Вячеславівна |
склала |
22. |
Лациба Марина Вікторівна |
не склала |
23. |
Манойло Наталія Анатоліївна |
склала |
24. |
Мельничук Іванна Ігорівна |
не склала |
25. |
Нікітенко Олександр Володимирович |
склав |
26. |
Пасенко Алла Сергіївна |
склала |
27. |
Пєєва Олена Олександрівна |
не склала |
28. |
Рисак Олена Олександрівна |
не склала |
29. |
Рось Зоя Миколаївна |
склала |
30. |
Рубан Майя Олександрівна |
склала |
31. |
Салманова Тамара Сергіївна |
не склала |
32. |
Степанов Володимир Володимирович |
не склав |
33. |
Тімофєєва Юлія Олександрівна |
склала |
34. |
Фик Андрій Ярославович |
не з’явився |
35. |
Хоменко Руслан Анатолійович |
не склав |
36. |
Хоменко Юлія Анатоліївна |
не склала |
37. |
Циганок Анна Анатоліївна |
не з’явилась |
38. |
Черненко Світлана Вікторівна |
склала |
39. |
Черуха Валентина Миколаївна |
не з’явилась |
40. |
Шмакова Вікторія Сергіївна |
не склала |
41. |
Шушулков Максим Дмитрович |
склав |
42. |
Якимчук Ярослав Богданович |
склав |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Андрієвська Марина Василівна |
склала |
2. |
Бегма Наталія Василівна |
склала |
3. |
Гірчак Алла Володимирівна |
не склала |
4. |
Гончар Ольга Анатоліївна |
склала |
5. |
Лозінський Артур Юрійович |
не з’явився |
6. |
Мазана Наталія Юріївна |
не склала |
7. |
Моісеєнко Ірина Вікторівна |
склала |
8. |
Тімофєєва Юлія Олександрівна |
склала |
9. |
Циганок Анна Анатоліївна |
не склала |
10. |
Черуха Валентина Миколаївна |
не з’явилась |