04-11-201911:23

Результати автоматизованого анонімного тестування для отримання Сертифіката про підтвердження професійної компетентності. Дата проведення тестування: 01.11.2019

РЕЗУЛЬТАТИ

автоматизованого анонімного тестування для отримання

Сертифіката про підтвердження професійної компетентності

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 01.11.2019

 

у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                  

Алексєєнко Віолетта Анатоліївна

склала

2.                  

Байлова Наталя Вікторівна

склала

3.                  

Безсмола Яна Олександрівна

не склала

4.                  

Білич Оксана Славівна

не склала

5.                  

Босенко Юлія Леонідівна

не з’явилась

6.                  

Буржимська Світлана Арнольдівна

склала

7.                  

Гончаренко Віталіна Миколаївна

не склала

8.                  

Горенко Марія Сергіївна

склала

9.                  

Гурич Олександр Олександрович

склав

10.              

Гутніченко Майя Валеріївна

склала

11.              

Дехтяренко Юрій Сергійович

склав

12.              

Добровицька Ольга Ігорівна

склала

13.              

Довгий Роман Русланович

не склав

14.              

Дубровіна Олена Володимирівна

склала

15.              

Єніна Ганна Михайлівна

не з’явилась

16.              

Загурська Юлія Валеріївна

склала

17.              

Заєць Світлана Олексіївна

не склала

18.              

Затуливітер Євгеній Миколайович

склав

19.              

Зварич Інна Михайлівна

не склала

20.              

Ільяш Олександра Олегівна

не склав

21.              

Ковач Вікторія Петрівна

склала

22.              

Коршенко Людмила Василівна

склала

23.              

Красновський Андрій Євгенійович

склав

24.              

Лучкова Юлія Вікторівна

склала

25.              

Марущак Юлія Валеріївна

склала

26.              

Марянчук Наталя Володимирівна

не склала

27.              

Новак Сергій Сергійович

склав

28.              

Пархомчук Юрій Анатолійович

не склав

29.              

Петрик Юлія Миколаївна

не склала

30.              

Підлубна Віта Петрівна

не склала

31.              

Радіонов Олександр Сергійович

не склав

32.              

Скляренко Олексій Миколайович

не з’явився

33.              

Старецька Валерія Владиславівна

не склала

34.              

Степанов Володимир Володимирович

склав

35.              

Тарасенко Ольга Олександрівна

склала

36.              

Тихонова Альона Станіславівна

не з’явилась

37.              

Тищенко Катерина Євгенівна

не склала

38.              

Ткачов Вячеслав Олександрович

не з’явився

39.              

Файчак Наталія Анатоліївна

не з’явилась

40.              

Хабібуліна Катерина Василівна

склала

41.              

Циганок Анна Анатоліївна

склала

42.              

Шамрай Віктор Георгійович

не склав

43.              

Шандригось Вікторія Вікторівна

не склала

44.              

Шевчук Ангеліна Ігорівна

склала

45.              

Шевчук Олександр Вікторович

не з’явився

46.              

Шевчук Світлана Анатоліївна

не з’явилась

47.              

Шкода Тетяна Миколаївна

не з’явилась

48.              

Южалкін Іван Сергійович

склав

49.              

Юхимук Наталія Володимирівна

не склала

 

 

у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

та громадських формувань

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                  

Білич Оксана Славівна

не з’явилась

2.                  

Горенко Марія Сергіївна

не склала

3.                  

Гутніченко Майя Валеріївна

не склала

4.                  

Єніна Ганна Михайлівна

склала

5.                  

Карпінська Марина Олегівна

не склала

6.                  

Пархомчук Анна Василівна

склала

7.                  

Пархомчук Юрій Анатолійович

не склав

8.                  

Тихонова Альона Станіславівна

не з’явилась

9.                  

Тищенко Катерина Євгенівна

не склала

10.              

Ткачов Вячеслав Олександрович

не з’явився

11.              

Хабібуліна Катерина Василівна

не склала

12.              

Циганок Анна Анатоліївна

склала

13.              

Шандригось Вікторія Вікторівна

не склала

14.              

Шарандак Ольга Іванівна

не з’явилась

15.              

Шкода Тетяна Миколаївна

не з’явилась