у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Абрамова Наталія Анатоліївна |
не склала |
2. |
Ашірова Ірина Василівна |
не склала |
3. |
Братко Катерина Іванівна |
не склала |
4. |
Васильченко Валентина Миколаївна |
не склала |
5. |
Верхулевська Алла Олександрівна |
не склала |
6. |
Вітковський Костянтин Андрійович |
не склав |
7. |
Гавриленко Олексій Віталійович |
не склав |
8. |
Гендзелюк Лариса Дмитрівна |
не склала |
9. |
Герасимчук Марина Володимирівна |
не склала |
10. |
Даценко Леся Володимирівна |
не склала |
11. |
Довбиш Юлія Григорівна |
не склала |
12. |
Довгань Оксана Іванівна |
не зявилась |
13. |
Єфіменко Оксана Миколаївна |
склала |
14. |
Кардаш Оксана Володимирівна |
не склала |
15. |
Квилінська Наталія Олександрівна |
не склала |
16. |
Кириченко Дар'я Вадимівна |
не склала |
17. |
Кириченко Світлана Миколаївна |
не склала |
18. |
Козаченко Ірина Євгенівна |
не склала |
19. |
Комова Юлія Михайлівна |
не склала |
20. |
Коновка Евеліна Сергіївна |
не склала |
21. |
Корній Олександр Сергійович |
не склав |
22. |
Короляк Іван Михайлович |
не склав |
23. |
Кузьмінська Ірина Миколаївна |
не склала |
24. |
Лєпьошкіна Світлана Володимирівна |
не склала |
25. |
Лук'янчук Ірина Василівна |
не склала |
26. |
Максимчук Віталій Миколайович |
не склав |
27. |
Маляр Тетяна Миколаївна |
не склала |
28. |
Маринчук Валентин Валерійович |
не склав |
29. |
Марчук Тарас Дмитрович |
не склав |
30. |
Медвєдєва Світлана Василівна |
не склала |
31. |
Мирошніченко Олександр Петрович |
не склав |
32. |
Михайленко Світлана Миколаївна |
не склала |
33. |
Міхеєва Марина Олегівна |
не склала |
34. |
Мостецький Дмитро Олександрович |
не склала |
35. |
Мустафаєв Фаріт Анварович |
не склав |
36. |
Мустафаєва Лейла Аліївна |
не склала |
37. |
Набок Віталій Миколайович |
не склав |
38. |
Никоненко Ольга Олександрівна |
не склала |
39. |
Огребчук Радислав Володимирович |
не склав |
40. |
Переверзева Ганна Олегівна |
не склала |
41. |
Пєшкова Олена Михайлівна |
не склала |
42. |
Пилип Мілена Андріївна |
не склала |
43. |
Пихтіна Олена Миколаївна |
не склала |
44. |
Поліщук Сергій Володимирович |
не склав |
45. |
Полтавець Дмитро Володимирович |
не склав |
46. |
Прасолова Людмила Михайлівна |
не склала |
47. |
Реус Роман Володимирович |
не з’явився |
48. |
Рогозна Аліна Миколаївна |
не склала |
49. |
Ропчан Наталія Володимирівна |
не склала |
50. |
Скакун Ольга Сергіївна |
не склала |
51. |
Спутай Сергій Миколайович |
не склав |
52. |
Степаненко Аліна Валеріївна |
не склала |
53. |
Углик Наталія Миколаївна |
не склала |
54. |
Холодков Дмитро Юрійович |
не склав |
55. |
Цалин Юлія Василівна |
не склала |
56. |
Чеканівський Віктор Романович |
не склав |
57. |
Шевчик Ольга Ігорівна |
не склала |
58. |
Шевчук Артур Юрійович |
не склав |
59. |
Шевчук Діани Юріївни |
не склала |
60. |
Шевчук Світлана Анатоліївна |
не склала |
61. |
Шерстюк Альона Олександрівна |
не склала |
62. |
Шиян Олександр Вікторович |
не склав |
63. |
Шукалович Артем Вікторович |
не з’явився |
64. |
Якименко Юлія Валеріївна |
не склала |
65. |
Яні Інна Ігорівна |
не склала |
66. |
Ярмола Ігор Іванович |
не склав |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Безименко Інеса Анатоліївна |
не з’явилась |
2. |
Гавриленко Олексій Віталійович |
не з’явився |
3. |
Єрохіна Катерина Сергіївна |
не склала |
4. |
Квилінська Наталія Олександрівна |
не склала |
5. |
Кириченко Дар'я Вадимівна |
не склала |
6. |
Комісаренко Вадим Олександрович |
не склав |
7. |
Короляк Іван Михайлович |
не склав |
8. |
Лук'янчук Ірина Василівна |
не склала |
9. |
Максимчук Віталій Миколайович |
не склав |
10. |
Марчук Тарас Дмитрович |
не склав |
11. |
Степаненко Аліна Валеріївна |
не склала |
12. |
Цалин Юлія Василівна |
не склала |
13. |
Шевчик Ольга Ігорівна |
не склала |
14. |
Якименко Юлія Валеріївна |
не з’явився |