22-08-201914:08

Результати автоматизованого анонімного тестування для отримання Сертифіката про підтвердження професійної компетентності ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 21.08.2019

у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                  

Антінескул Юлія Василівна

не склала

2.                  

Бєлломі Олена Віталіївна

не з’явилась

3.                  

Василенко Леся Вікторівна

не склала

4.                  

Васильковська Євгенія Валеріївна

не з’явилась

5.                  

Горщарук Юрій Вікторович

не склав

6.                  

Гричанюк Марина Миколаївна

не склала

7.                  

Гришаєва Ірина Вікторівна

не з’явилась

8.                  

Деребера Тетяна Олександрівна

не склала

9.                  

Дудченко Маргарита Іванівна

склала

10.              

Дунай Христина Богданівна

не з’явилась

11.              

Дядюра Алла Вячеславівна

склала

12.              

Зарубіна Марія Григорівна

не склала

13.              

Ільяшов Олексій Володимирович

не з’явився

14.              

Іноземцева Юлія Анатоліївна

склала

15.              

Кисличенко Олексій Володимирович

не склав

16.              

Коблюк Ірина Сергіївна

не з’явилась

17.              

Кулішов Олексій Сергійович

не склав

18.              

Кушнерова Римма Вячеславівна

не склала

19.              

Лісена Людмила Юріївна

склала

20.              

Макаренко Володимир Вікторович

склав

21.              

Маковецький Сергій Леонідович

не склав

22.              

Махортов Ігор Олександрович

не склав

23.              

Мовчан Ігор Анатолійович

не склав

24.              

Нацевич Людмила Віталіївна

склала

25.              

Немм Олена Володимирівна

не з’явилась

26.              

Оперчук Ірина Михайлівна

склала

27.              

Палагута Борис Леонідович

не склав

28.              

Письмак Артем Олександрович

склав

29.              

Ружинська Анна Олександрівна

не склала

30.              

Савченко Наталія Анатоліївна

не склала

31.              

Скульська Тетяна Анатоліївна

не з’явилась

32.              

Соколянський Дмитро Вікторович

склав

33.              

Сосніна Ганна Валеріївна

не склала

34.              

Суровська Ірина Михайлівна

не склала

35.              

Фальченко Юрій Леонідович

не з’явився

36.              

Хоменко Руслан Анатолійович

не склав

37.              

Хоменко Тетяна Миколаївна

склала

38.              

Хоменко Юлія Анатоліївна

не з’явилась

39.              

Хоменко Юлія Володимирівна

не склала

40.              

Чернюк Людмила Михайлівна

склала

 

 

у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

та громадських формувань

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                  

Бандур Олена Вікторівна

склала

2.                  

Бегма Наталія Василівна

не склала

3.                  

Білоус Анна Анатоліївна

не з’явилась

4.                  

Бондаренко Ольга Анатоліївна

не склала

5.                  

Ваколюк Наталія Петрівна

склала

6.                  

Василенко Леся Вікторівна

склала

7.                  

Васильковська Євгенія Валеріївна

не з’явилась

8.                  

Власюк Руслан Віталійович

не з’явився

9.                  

Вовчик Оксана Василівна

не склала

10.              

Гаврилюк Яна Володимирівна

не з’явилась

11.              

Голуб Світлана Вікторівна

склала

12.              

Гончар Ольга Анатоліївна

не склала

13.              

Горщарук Юрій Вікторович

не склав

14.              

Гричанюк Марина Миколаївна

не з’явилась

15.              

Гришаєва Ірина Вікторівна

не з’явилась

16.              

Демидов Ярослав Миколайович

не склав

17.              

Дунай Христина Богданівна

не з’явилась

18.              

Єніна Ганна Михайлівна

не з’явилась

19.              

Єрохіна Катерина Сергіївна

не з’явилась

20.              

Іванкевич Наталія Ігорівна

не склала

21.              

Ілінчук Сергій Вячеславович

не склав

22.              

Кравець Олександр Володимирович

не з’явився

23.              

Кукура Тетяна Іванівна

склала

24.              

Кулішов Олексій Сергійович

не з’явився

25.              

Кушнерова Римма Вячеславівна

склала

26.              

Моісеєнко Ірина Вікторівна

не склала

27.              

Морєва Катерина Ігорівна

склала

28.              

Мшар Світлана Юріївна

склала

29.              

Павленко Ірина Миколаївна

не склала

30.              

Палагута Борис Леонідович

склав

31.              

Рудик Юлія Ігорівна

не склала

32.              

Скульська Тетяна Анатоліївна

не з’явилась

33.              

Соколянський Дмитро Вікторович

склав

34.              

Сосніна Ганна Валеріївна

не склала

35.              

Струтинська Ніколетта Юріївна

не склала

36.              

Суровська Ірина Михайлівна

не склала

37.              

Хадарцева Ольга Григорівна

склала

38.              

Царенко Лариса Миколаївна

склала

39.              

Шевченко Оксана Володимирівна

не склала

40.              

Шевченко Тетяна Михайлівна

склала