Результати автоматизованого анонімного тестування для отримання Сертифіката про підтвердження професійної компетентності у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Дата проведення тестування: 22.02.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Антонюк Інна Іванівна |
не з’явилась |
2. |
Барановський Микола Вікторович |
не склав |
3. |
Білик Світлана Олександрівна |
не склала |
4. |
Білоконь Тетяна Олексіївна |
не склала |
5. |
Борсук Світлана Василівна |
не склала |
6. |
Войталюк Анастасія Андріївна |
не склала |
7. |
Вольвак Олег Віталійович |
не склав |
8. |
Глотова Катерина Олексіївна |
не склала |
9. |
Горєлов Ігор Сергійович |
не з’явився |
10. |
Дикий Сергій Петрович |
не з’явився |
11. |
Довгий Роман Русланович |
не склав |
12. |
Дротенко Оксана Віталіївна |
не склала |
13. |
Жбадинський Олег Михайлович |
не склав |
14. |
Калашнік Олеся Юріївна |
не склала |
15. |
Калініна Людмила Миколаївна |
не склала |
16. |
Кантерук Олександр Адамович |
не склав |
17. |
Каухова Вікторія Володимирівна |
не склала |
18. |
Кірдельова Катерина Анатоліївна |
не з’явилась |
19. |
Ковш Максим Володимирович |
не склав |
20. |
Комишан Юлія Володимирівна |
не склала |
21. |
Коропець Наталія Василівни |
не з’явилась |
22. |
Котик Володимир Георгійович |
не склав |
23. |
Кулагіна Лариса Миколаївна |
не склала |
24. |
Куц Владислава Анатоліївна |
не склала |
25. |
Лисенко Наталія Борисівна |
склала |
26. |
Мерзлікін Денис Володимирович |
не склав |
27. |
Мовчан Ігор Анатолійович |
не склав |
28. |
Мокрій Олена Віталіївна |
не склала |
29. |
Наркевич Олена Володимирівна |
не склала |
30. |
Нежива Наталія Валеріївна |
не склала |
31. |
Орлова Наталія Олександрівна |
не склала |
32. |
Парсенюк Андрій Михайлович |
не склав |
33. |
Пигида Андрій Борисович |
не склав |
34. |
Полуріз Аліна Сергіївна |
не склала |
35. |
Пономаренко Маргарита Сергіївна |
не склала |
36. |
Рогач Тетяна Валентинівна |
не склала |
37. |
Розковерко Олександр Сергійович |
не склав |
38. |
Романюк Ірина Геннадіївна |
не склала |
39. |
Сергеева Світлана Анатоліївна |
не склала |
40. |
Сіденко Олександр Григорович |
не склав |
41. |
Соболєва Тетяна Вікторівна |
не склала |
42. |
Сушко Наталія Володимирівна |
не склала |
43. |
Ткач Юрій Миколайович |
не склав |
44. |
Удовиченко Мар'яна Сергіївна |
не склала |
45. |
Українець Ігор Миколайович |
не склав |
46. |
Федоровиич Володимир Юрійович |
склав |
47. |
Ференс Ірина Ігорівна |
не склала |
48. |
Цимбалюк Олег Олександрович |
не склав |
49. |
Чайковська Ірина Сергіївна |
не склала |
50. |
Чалий Іван Іванович |
не з’явився |
51. |
Швець Юлія Володимирівна |
не склав |
52. |
Шостак Володимир Миколайович |
не склав |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Жбадинський Олег Михайлович |
не склав |
2. |
Котик Володимир Георгійович |
не склав |
3. |
Красюк Анна Миколаївна |
не склала |
4. |
Мокрій Олена Віталіївна |
не склала |
5. |
Орлова Наталія Олександрівна |
склала |
6. |
Романюк Ірина Геннадіївна |
не склала |
7. |
Федоровиич Володимир Юрійович |
не склав |
8. |
Чалий Іван Іванович |
не з’явився |