28-11-201917:15

Результати автоматизованого анонімного тестування для отримання Сертифіката про підтвердження професійної компетентності у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань за 27.11.2019

РЕЗУЛЬТАТИ

автоматизованого анонімного тестування для отримання

Сертифіката про підтвердження професійної компетентності

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 27.11.2019

 

у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                  

Безсмола Яна Олександрівна

не склала

2.                  

Білич Оксана Славівна

склала

3.                  

Білолюбська Ірина Вікторівна

не з'явилась

4.                  

Бондарина Артем Андрійович

не склав

5.                  

Вербицький Вячеслав Володимирович

не з'явився

6.                  

Войтенко Андрій Олександрович

не склав

7.                  

Говорченко Ольга Володимирівна

склала

8.                  

Горенко Ігор Анатолійович

склав

9.                  

Горщарук Юрій Вікторович

не з'явився

10.              

Давидюк Йонатан Сергійович

склав

11.              

Дєдушева Ольга Миколаївна

не склала

12.              

Дроботова Любов Дмитрівна

не з'явилась

13.              

Заболотний Анатолій Вікторович

не з'явився

14.              

Заєць Світлана Олексіївна

не склала

15.              

Кашніков Руслан Едуардович

не склав

16.              

Коноплянко Олександра Романівна

склала

17.              

Коренькова Анна Андріївна

не з'явилась

18.              

Королькова Ольга Ігорівна

не з'явилась

19.              

Красюк Дмитро Федорович

не склав

20.              

Куликовська Світлана Ігорівна

не з'явилась

21.              

Куць Микола Миколайович

не склав

22.              

Кучеренко Тетяна Олегівна

не з'явилась

23.              

Лайков Олексій Андрійович

не з'явився

24.              

Литвинено Юлія Вікторівна

не з'явилась

25.              

Марчук Тарас Дмитрович

не склав

26.              

Мачута Ілона Валеріївна

склала

27.              

Морозова Ольга Станіславівна

склала

28.              

Орлова Тетяна Миколаївна

не склала

29.              

Пархомчук Юрій Анатолійович

склав

30.              

Письменний Михайло Олександрович

не з'явився

31.              

Плахотня Ольга Володимирівна

не з'явилась

32.              

Рейда Наталія Григорівна

не склала

33.              

Скоріна Олена Миколаївна

не склала

34.              

Сорока Валерій Миколайович

не з'явився

35.              

Тищенко Катерина Євгенівна

склала

36.              

Тітаренко Оксана Володимирівна

не склала

37.              

Чернюк Олена Олексіївна

не склала

38.              

Шандригось Вікторія Вікторівна

склала

39.              

Швець Альона Анатоліївна

не склала

40.              

Ящук Інна Василівна

не з'явилась

у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

та громадських формувань

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                  

Безсмола Яна Олександрівна

не склала

2.                  

Білич Оксана Славівна

не з'явилась

3.                  

Білолюбська Ірина Вікторівна

не з'явилась

4.                  

Бондарина Артем Андрійович

не склав

5.                  

Вербицький Вячеслав Володимирович

не з'явився

6.                  

Войтенко Андрій Олександрович

склав

7.                  

Говорченко Ольга Володимирівна

не склала

8.                  

Горенко Ігор Анатолійович

не склав

9.                  

Горщарук Юрій Вікторович

не з'явився

10.              

Давидюк Йонатан Сергійович

не з'явився

11.              

Дєдушева Ольга Миколаївна

не склала

12.              

Дроботова Любов Дмитрівна

не склала

13.              

Заболотний Анатолій Вікторович

не з'явився

14.              

Заєць Світлана Олексіївна

не з'явилась

15.              

Кашніков Руслан Едуардович

не склав

16.              

Коноплянко Олександра Романівна

не склала

17.              

Коренькова Анна Андріївна

не склала

18.              

Королькова Ольга Ігорівна

не з'явилась

19.              

Красюк Дмитро Федорович

не склав

20.              

Куликовська Світлана Ігорівна

не з'явилась

21.              

Куць Микола Миколайович

не склав

22.              

Кучеренко Тетяна Олегівна

склала

23.              

Лайков Олексій Андрійович

не з'явився

24.              

Литвинено Юлія Вікторівна

не з'явилась

25.              

Марчук Тарас Дмитрович

не склав

26.              

Мачута Ілона Валеріївна

не склала

27.              

Морозова Ольга Станіславівна

склала

28.              

Орлова Тетяна Миколаївна

не з'явилась

29.              

Пархомчук Юрій Анатолійович

не склав

30.              

Письменний Михайло Олександрович

не з'явився

31.              

Плахотня Ольга Володимирівна

не з'явилась

32.              

Рейда Наталія Григорівна

не склала

33.              

Скоріна Олена Миколаївна

не з'явилась

34.              

Сорока Валерій Миколайович

не з'явився

35.              

Тищенко Катерина Євгенівна

склала

36.              

Тітаренко Оксана Володимирівна

не склала

37.              

Чернюк Олена Олексіївна

не склала

38.              

Шандригось Вікторія Вікторівна

не склала

39.              

Швець Альона Анатоліївна

не склала

40.              

Ящук Інна Василівна

не з'явилась