ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 26.03.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Бабак Владислав Іванович |
склав |
2. |
Бродюк Ірина Юріївна |
не склала |
3. |
Бучинський Денис Дмитрович |
не склав |
4. |
Велігура Андрій Володимирович |
не склав |
5. |
Власов Олександр Володимирович |
не склав |
6. |
Гавриленко Олексій Віталійович |
не склав |
7. |
Гаврилова Наталя Олександрівна |
склала |
8. |
Гарматюк Ріта Василівна |
не склала |
9. |
Гнєздов Олександр Вадимович |
не склав |
10. |
Годзь Євген Іванович |
не склав |
11. |
Гузь Андрій Григорович |
не склав |
12. |
Ґлушак Ольга Олегівна |
склала |
13. |
Діордієва Анастасія Валеріївна |
не склала |
14. |
Дяденчук Анатолій Іванович |
не з’явився |
15. |
Жданов Максим Германович |
не з’явився |
16. |
Качмар Олена Іванівна |
не склала |
17. |
Кисіль Ганна Василівна |
склала |
18. |
Кольба Олександра Сергіївна |
склала |
19. |
Копійка Інна Анатоліївна |
не склала |
20. |
Костенко Катерина Олександрівна |
не з’явилась |
21. |
Кушнір Людмила Володимирівна |
не з’явилась |
22. |
Лукомський Олександр В'ячеславович |
не з’явився |
23. |
Мельник Дмитро Сергійович |
склав |
24. |
Мельник Тетяна Іванівна |
склала |
25. |
Михальченко Віталій Миколайович |
не з’явився |
26. |
Мількович Ірина Михайлівна |
не склала |
27. |
Панкова Олександра Євгенівна |
не з’явилась |
28. |
Пензарєва Ольга Яківна |
не склала |
29. |
Пустовалов Юрій Леонідович |
не склав |
30. |
Рилєєв Олександр Олександрович |
склав |
31. |
Саєнко Сергій Геннадійович |
не склав |
32. |
Севастьянова Вікторія Віталіївна |
не склала |
33. |
Столяр Юлія Сергіївна |
не склала |
34. |
Столяров Єдуард Олегович |
склав |
35. |
Тарнавська Світлана Володимирівна |
не склала |
36. |
Тумилович Олександр Вікторович |
не склав |
37. |
Хроменко Володимир Леонідович |
не склав |
38. |
Царьов Андрій Юрійови |
не з’явився |
39. |
Ющенко Катерина Григорівна |
не склала |
40. |
Ярмола Ігор Іванович |
не склав |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Бабак Владислав Іванович |
не склав |
2. |
Бродюк Ірина Юріївна |
не з’явилась |
3. |
Бучинський Денис Дмитрович |
не з’явився |
4. |
Велігура Андрій Володимирович |
не склав |
5. |
Власов Олександр Володимирович |
не склав |
6. |
Гавриленко Олексій Віталійович |
не склав |
7. |
Гаврилова Наталя Олександрівна |
склала |
8. |
Гарматюк Ріта Василівна |
не склала |
9. |
Гнєздов Олександр Вадимович |
не склав |
10. |
Годзь Євген Іванович |
не склав |
11. |
Гузь Андрій Григорович |
не з’явився |
12. |
Ґлушак Ольга Олегівна |
не склала |
13. |
Діордієва Анастасія Валеріївна |
не склала |
14. |
Дяденчук Анатолій Іванович |
не з’явився |
15. |
Жданов Максим Германович |
не з’явився |
16. |
Кисіль Ганна Василівна |
склала |
17. |
Кольба Олександра Сергіївна |
склала |
18. |
Копійка Інна Анатоліївна |
не склала |
19. |
Костенко Катерина Олександрівна |
не з’явилась |
20. |
Кушнір Людмила Володимирівна |
не з’явилась |
21. |
Лукомський Олександр В'ячеславович |
не з’явився |
22. |
Мельник Дмитро Сергійович |
не з’явився |
23. |
Мельник Тетяна Іванівна |
не склала |
24. |
Михальченко Віталій Миколайович |
не з’явився |
25. |
Панкова Олександра Євгенівна |
не з’явилась |
26. |
Пензарєва Ольга Яківна |
не склала |
27. |
Пустовалов Юрій Леонідович |
не з’явився |
28. |
Рилєєв Олександр Олександрович |
не склав |
29. |
Саєнко Сергій Геннадійович |
не склав |
30. |
Севастьянова Вікторія Віталіївна |
не склала |
31. |
Столяр Юлія Сергіївна |
не склала |
32. |
Столяров Єдуард Олегович |
не склав |
33. |
Тарнавська Світлана Володимирівна |
не з’явилась |
34. |
Тумилович Олександр Вікторович |
не з’явився |
35. |
Хроменко Володимир Леонідович |
не склав |
36. |
Царьов Андрій Юрійович |
не з’явився |
37. |
Ющенко Катерина Григорівна |
не склала |
38. |
Ярмола Ігор Іванович |
не з’явився |