РЕЗУЛЬТАТИ
автоматизованого анонімного тестування для отримання
Сертифіката про підтвердження професійної компетентності
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 26.04.2019
у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Азарова Наталя Ігорівна |
не склала |
2. |
Базалицька Ольга Ростиславівна |
склала |
3. |
Балакірєв Ігор Олегович |
склав |
4. |
Бережнова Іраїда Олегівна |
не з’явилась |
5. |
Бондарчук Юлія Степанівна |
не склала |
6. |
Буран Андрій Володимирович |
склав |
7. |
Ващенко Сергій Петрович |
не з’явився |
8. |
Вітковський Костянтин Андрійович |
не склав |
9. |
Волинко Валентина Сергіївна |
склала |
10. |
Вольвак Олег Віталійович |
не склав |
11. |
Головатюк Костянтин Володимирович |
не склав |
12. |
Гопка Юрій Володимирович |
не склав |
13. |
Горєлов Ігор Сергійович |
не склав |
14. |
Горовий Володимир Миколайович |
не склав |
15. |
Гриценко Юлія Володимирівна |
не склала |
16. |
Гузь Андрій Григорович |
не з’явився |
17. |
Днесь Лариса Павлівна |
не з’явилась |
18. |
Дротенко Оксана Віталіївна |
склала |
19. |
Єрошенко Олександр Борисович |
не склав |
20. |
Іванюк Євгеній Володимирович |
не з’явився |
21. |
Калашнік Олеся Юріївна |
не склала |
22. |
Каменєв Андрій Васильович |
склав |
23. |
Кириченко Світлана Миколаївна |
не з’явилась |
24. |
Ковальчук Надія Микитівна |
не склала |
25. |
Кравець Олександр Володимирович |
не склав |
26. |
Лациба Марина Вікторівна |
не склала |
27. |
Мостецький Дмитро Олександрович |
склав |
28. |
Набок Віталій Миколайович |
не склав |
29. |
Наркевич Олена Володимирівна |
не склала |
30. |
Пазуха Володимир Онуфрійович |
не склав |
31. |
Парсенюк Андрій Михайлович |
не склав |
32. |
Пацкан Василь Степанович |
не склав |
33. |
Пєшкова Олена Михайлівна |
склала |
34. |
Пихтіна Олена Миколаївна |
склала |
35. |
Погореленко Олег Петрович |
не з’явився |
36. |
Приходько Володимир Геннадійович |
не з’явився |
37. |
Процналь Володимир Юрійович |
не з’явився |
38. |
Родич Мар'яна Ігорівна |
не склала |
39. |
Сільвай Наталія Анатоліївна |
не склала |
40. |
Соболєва Тетяна Анатоліївна |
не з’явилась |
41. |
Тарасюк Рената Василівна |
не з’явилась |
42. |
Тимофієнко Юлія Миколаївна |
склала |
43. |
Шаповаленко Анатолій Іванович |
склав |
44. |
Ярмола Ігор Іванович |
не склав |
у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців
та громадських формувань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Результати автоматизованого анонімного тестування |
1. |
Бондарчук Юлія Степанівна |
не склала |
2. |
Ващенко Сергій Петрович |
не склав |
3. |
Волинко Валентина Сергіївна |
не склала |
4. |
Головатюк Костянтин Володимирович |
не склав |
5. |
Гопка Юрій Володимирович |
не склав |
6. |
Гриценко Юлія Володимирівна |
не склала |
7. |
Гузь Андрій Григорович |
не з’явився |
8. |
Іванюк Євгеній Володимирович |
не з’явився |
9. |
Олійник Аліна Миколаївна |
не з’явилась |
10. |
Пазуха Володимир Онуфрійович |
не склав |
11. |
Погореленко Олег Петрович |
не з’явився |
12. |
Сільвай Наталія Анатоліївна |
не склала |
13. |
Сіренко Катерина Василівна |
не з’явилась |
14. |
Столяров Едуард Олегович |
склав |
15. |
Сурай Дар'я Юріївна |
склала |
16. |
Яіцька Олександра Олександрівна |
не з’явилась |
17. |
Ярмола Ігор Іванович |
не з’явився |