03-12-201916:37

Результати автоматизованого анонімного тестування за 29.11.2019

Результати автоматизованого анонімного тестування для отримання

Сертифіката про підтвердження професійної компетентності

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ: 29.11.2019

у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                 

Атаманчук Олена Олександрівна

не склала

2.                 

Борсук Світлана Василівна

не склала

3.                 

Василенко Леся Вікторівна

не склала

4.                 

Вербицька Мар'яна Михайлівна

не склала

5.                 

Затуливітер Євгеній Миколайович

не з'явився

6.                 

Коцеб Аліна Анатоліївна

не склала

7.                 

Кулініч Марина Вікторівна

не склала

8.                 

Максименко Максим Анатолійович

склав

9.                 

Мартинюк Юрій Юрійович

не склав

10.            

Микитин Сергій Миколайович

не склав

11.            

Нестеренко Людмила Миколаївна

не склала

12.            

Процак Григорій Володимирович

не склав

13.            

Пуха Ігор Іванович

не склав

14.            

Терещенко Олег Володимирович

не склав

15.            

Тидір Олександр Андрійович

не склав

16.            

Ткаченко Олександр Олександрович

не з'явився

17.            

Ференс Ірина Ігорівна

не склала

18.            

Фініченко Людмила Вікторівна

не склала

19.            

Хоменко Руслан Анатолійович

склав

20.            

Чабан Олена Борисівна

не склала

 

у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

та громадських формувань

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати автоматизованого анонімного тестування

1.                 

Алєксєєва Юлія Сергіївна

не склала

2.                 

Бондаренко Ольга Анатоліївна

склала

3.                 

Дідичук Ігор Анатолійович

не з'явився

4.                 

Дубовик Жанна Олександрівна

не з'явилась

5.                 

Дубровіна Олена Володимиріівна

склала

6.                 

Ілінчук Сергій Вячеславович

склав

7.                 

Коверняга Леся Олександрівна

не з'явилась

8.                 

Кравець Олександр Володимирович

не з'явився

9.                 

Кузнєцов Олександр Валерійович

не склав

10.            

Лозінський Артур Юрійович

не з'явився

11.            

Луценко Лілія Валеріївна

не з'явилась

12.            

Мельник Марія Іванівна

не склала

13.            

Мікуцька Олена Юріївна

склала

14.            

Мітько Альона Олександрівна

не з'явилась

15.            

Назар Богдан Ігорович

не склав

16.            

Павленко Ірина Миколаївна

склала

17.            

Прокопович Ганна Михайлівна

не з'явилась

18.            

Родоман Ірина Анатоліївна

склала

19.            

Рудик Юлія Ігорівна

склала

20.            

Сіроштан Анна Сергіївна

склала

21.            

Сосніна Ганна Валеріївна

не з'явилась

22.            

Тищенко Інна Володимирівна

склала

23.            

Трітиніченко Юлія Василівна

не склала

24.            

Туранська Ганна Богданівна

не з'явилась

25.            

Федоренко Анна Володимирівна

склала

26.            

Хабібуліна Катерина Василівна

не склала

27.            

Чернега Оксана Вікторівна

не склала

28.            

Шевчук Ангеліна Ігорівна

склала

29.            

Щуровська Ольга Василівна

склала

30.            

Якубовський Ростислав Георгійович

не склав