08-07-201518:22

Розміщено анкету та методичні рекомендації для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав з боку РФ на окупованій території АРК та м.Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України

Таке опитування має проводитись неурядовими організаціями, вищими навчальними закладами та іншими установами для збору інформації безпосередньо від осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України.

Ця інформація буде використовуватися Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини при підготовці чергової міждержавної заяви «Україна проти Російської Федерації» в якості прикладів порушень Російською Федерацією прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, на вказаних територіях. Наведення таких фактів у міждержавній заяві та підтвердження їх відповідними свідченнями конкретних осіб, які будуть міститися у анкетах, значно підсилять позицію Уряду, подану до Європейського суду з прав людини.

 

{document=46143}