12-04-201813:17

Сергій Петухов провів першу церемонію реєстрації шлюбу у будівлі Мін’юсту

Сьогодні, 12 квітня, в стінах Міністерства юстиції України відбулася урочиста подія – державна реєстрація шлюбу. Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов особисто провів церемонію та зареєстрував шлюб молодят. «Найщиріші вітання молодій сім'ї. Легкої та щасливої спільної дороги!», - із задоволенням привітав щасливе подружжя заступник Міністра юстиції, вручивши їм свідоцтва про шлюб.

Одружитися в будівлі Мінюсту вирішила пара киян - кореспондентка програми «Вікна-новини» телеканалу СТБ Анна Айзенберг та командир батальйону Патрульної поліції Євген Зборовський. Церемонія пройшла в святковій атмосфері за участю рідних та близьких молодят.

Працівники Міністерства юстиції вітають молодят зі створенням нової сім'ї та бажають їм миру, щастя та великого кохання.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zastupnik-ministra-yustitsii-sergiy-petuhov-proviv-pershu-tseremoniyu-reestratsii-shlyubu-u-budivli-minyustu-kiiv-12-kvitnya-2018-roku

Відео за посиланням: https://minjust.gov.ua/watch/persha-tseremoniya-reestratsii-shlyubu-u-budivli-minyustu