16-07-201917:25

Сергій Петухов відвідав з робочим візитом Тернопільщину

Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав з робочим візитом Тернопіль. Перш за все, посадовець зустрівся із представницями громадських організацій Тернопільської області.

Він зазначив, що юстиція може допомогти кожній з цих організацій.

«Мені дуже радісно чути, що ви співпрацюєте з Міністерством юстиції, з нашим територіальним управлінням. У такому спілкуванні ми можемо дізнатися про проблемні питання, які хвилюють громадян. І, відповідно, знайти для них вирішення», – зазначив Сергій Петухов. 

Під час зустрічі посадовець розповів про здобутки Містерства юстиції України, які спрямовані на захист жінок та дітей: #ЧужихДітейНеБуває, #СтопБулінг, #СтопНасильство.  Представниці жіночих громадських організацій мали нагоду звернутися з питаннями та пропозиціями до заступника Міністра. Вони, серед іншого, стосувалися прав та обов’язків дітей, просвітницької роботи, спрямованої на батьків, запобігання булінгу у навчальних закладах, боротьби з насильством, соціальним сирітством, підтримки жінок з інвалідністю, захисту української мови тощо. Наприкінці зустрічі Сергій Петухов разом з начальником Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуардом Кольцовим вручили жінкам листи-подяки за співпрацю.  

В ході свого візиту у Тернопіль Сергій Петухов зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини, під час якої начальник ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Вадим Ластовицький та очільник тернопільської юстиції Едуард Кольцов підписали Меморандум про співпрацю, який дозволить студентам коледжу проходити практику у Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області. Під час зустрічі, серед іншого, обговорили  питання сприйняття ветеранів суспільством, реабілітації учасників бойових дій, люстрацію, події, які відбуваються в Україні, та ситуацію на міжнародній арені.

Також заступник Міністра поспілкувався зі студентами школи «Лідер права та юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету «Liberta» та викладачами юридичного факультету ТНЕУ. Майбутні юристи та їхні викладачі мали нагоду поговорити про те, що їх цікавить найбільше: питання підвищення якості юридичної освіти та підходи, які має намір застосувати профільне Міністерство у цьому напрямку, ЗНО для студентів магістратури, перспективи розвитку системи юстиції, тощо.