26-06-202013:00

Система БПД розпочинає Instagram-челендж до Дня Конституції України

До Дня Конституції України система безоплатної правової допомоги з 26 червня по 5 липня 2020 року проводить у соціальній мережі Instagram челендж «Право з тобою». Мета акції – популяризувати Основний Закон України серед українців, привернути увагу суспільства до питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина.

Що потрібно зробити аби доєднатися? Все просто!

По-перше, треба мати відкритий акаунт в Instagram. Повинна бути підписка на сторінку «Безоплатна правова допомога» @ualegalaid.

Головне – завантажити фото або відео у сторіс із хештегами  #ПравоЗТобою та #КонституціяУкраїни, вказати найважливішу або найулюбленішу статтю Конституції України. До речі, кількість постів може бути  необмежена.

Після цього треба позначити сторінку «Безоплатна правова допомога» в Instagram @ualegalaid. На неї робитиметься репост усіх фото та відео, автори яких виконали умови челенджу.

По завершенні челенджу, за допомогою програми Random, з усіх учасників буде обрано п’ять випадкових акаунтів. Переможці отримають сувенірні подарунки від Координаційного центру з надання правової допомоги та нашого партнера –  Представництва ОБСЄ в Україні.