07-07-202209:05

Суд задовольнив позов Мін’юсту до політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України»

Повідомляємо, що рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 23.06.2022, з урахуванням ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 23.06.2022, у справі № П/857/5/22 адміністративний позов Міністерства юстиції до політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України» задоволено. Заборонено діяльність політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України». Передано майно, кошти та інші активи політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України», її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави. В задоволенні зустрічної позовної заяви політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України» до Міністерства юстиції про визнання дій протиправними відмовлено.

Рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду може бути подана до Верховного Суду протягом двадцяти днів з дня його оприлюднення на офіційних вебсайтах Міністерства юстиції та Верховної Ради.

 

Копія рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду від 23.06.2022 у справі № П/857/5/22.

Копія ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 23.06.2022 у справі № П/857/5/22.