14-07-202213:24

Суд задовольнив позов Мін’юсту про заборону діяльності партії «Щаслива Україна»

Повідомляємо, що рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 05.07.2022, з урахуванням ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 05.07.2022, адміністративний позов Міністерства юстиції до політичної партії «Щаслива Україна», треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: Служба безпеки України, Офіс Генерального прокурора, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Клименко Олександр Вікторович, Дмітріченко Наталя Борисівна, про заборону діяльності партії задоволено. Заборонено діяльність політичної партії «Щаслива Україна». Передано майно, кошти та інші активи політичної партії «Щаслива Україна», її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави.

Рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду може бути подана до Верховного Суду протягом двадцяти днів з дня його оприлюднення на офіційних вебсайтах Міністерства юстиції та Верховної Ради.

 

Копія рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду від 05.07.2022 у справі № 826/9174/18

Копія ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 05.07.2022 у справі № 826/9174/18