22-06-202209:19

Суд задовольнив позов Мін’юсту про заборону діяльності політичної партії «Соціалістична партія України»

Повідомляємо, що ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15.06.2022 задоволено заяву Міністерства юстиції про забезпечення позову Мінюсту у справі № П/857/10/22 про заборону діяльності політичної партії «Соціалістична партія України».

Заборонено політичній партії «Соціалістична партія України» та її регіональним організаціям вчиняти дії, спрямовані на відчуження, передачу у володіння та користування третіми особами належних партії об’єктів нерухомого майна – до набрання рішенням у справі законної сили.

Заборонено органам державної реєстрації прав на нерухоме майно, державним реєстраторам прав на нерухоме майно, державним реєстраторам органів місцевого самоврядування, особам, які виконують функції державного реєстратора прав на нерухоме майно, вчиняти будь-які реєстраційні дії (реєстрацію прав власності, скасування реєстрації права власності та інших речових прав, у тому числі реєстрацію правочинів щодо відчуження, передачі у володіння та користування третім особам та інше) щодо належних партії об’єктів нерухомого майна – до набрання рішенням у справі законної сили.

Рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15.06.2022, з урахуванням ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15.06.2022, адміністративний позов Міністерства юстиції у справі № П/857/10/22 про заборону діяльності політичної партії «Соціалістична партія України»  задоволено.

Заборонено діяльність політичної партії «Соціалістична партія України». Передано майно, кошти та інші активи політичної партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави.

Рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду може бути подана до Верховного Суду протягом двадцяти днів з дня його оприлюднення на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції та Верховної Ради».

Копія рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15.06.2022 у справі № П/857/10/22

Копія ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15.06.2022 у справі № П/857/10/22

Копія ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15.06.2022 з питань забезпечення позову