08-07-202217:33

Суд задовольнив позов Мін’юсту та Державної реєстраційної служби до Комуністичної партії України

Повідомляємо, що рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду від 05.07.2022 у справі № 826/9751/14 позов Міністерства юстиції та Державної реєстраційної служби до Комуністичної партії України, треті особи: Служба безпеки України, Всеукраїнське об'єднання «Свобода», Радикальна партія Олега Ляшка, Громадська організація «Воля-Громада-Козацтво», Українська республіканська партія, Борківський Віктор Вікторович за участю Офісу Генерального прокурора задоволено. Заборонено діяльність Комуністичної партії України. Передано майно, кошти та інші активи Комуністичної партії України, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави.

Рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано.

 У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закритті апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду може бути подана до Верховного Суду протягом двадцяти днів з дня його оприлюднення на офіційних вебсайтах Міністерства юстиції та Верховної Ради.

 

Копія рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду від 05.07.2022 у справі № 826/9751/14