22-01-202109:50

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 19 та 21 січня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 2 судовим експертам НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення психологічної експертизи.

1 судовому експерту НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення психологічної експертизи.

1 судовому експерту НДУСЕ відмовлено у присвоєнні кваліфікації судового експерта з правом проведення психологічної експертизи.

2 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної та оціночно-будівельної експертиз.

1 фахівцю, що не є працівником державної спеціалізованої установи, відмовлено у присвоєнні кваліфікації судового експерта з правом проведення будівельно-технічної експертизи.

Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.