30-07-202109:37

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулось 27 липня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 2 фахівцям НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення товарознавчої, транспортно-товарознавчої експертиз та експертизи військового майна.

2 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної експертизи.

2 фахівцям НДУСЕ продовжено термін дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації з правом проведення транспортно-товарознавчої, інженерно-екологічної, економічної у сфері інтелектуальної власності експертиз та експертизи комерційних (фірмових) найменувань, торговельних марок (знаків для товарів і послуг), географічних зазначень.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.