06-08-202110:57

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулось 3 серпня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 1 фахівцеві НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення психологічної експертизи. 

1 фахівцеві НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної та оціночно-будівельної експертиз.

1 фахівцеві НДУСЕ продовжено термін дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації з правом проведення експертизи військового майна.

1 фахівцеві, який не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної,  оціночно-будівельної та оціночно-земельної експертиз.

2 фахівцям, які не є працівниками НДУСЕ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної та оціночно-земельної експертиз.

1 фахівцеві, який не є працівником НДУСЕ, відмовлено у підтвердженні кваліфікації судового експерта з правом проведення психологічної експертизи. 

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.