24-09-202111:15

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 21 та 23 вересня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 2 фахівцям НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення почеркознавчої та лінгвістичної експертизи; технічної експертизи документів.

1 фахівцю НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення експертизи безпеки життєдіяльності.

12 фахівцям НДУСЕ продовжено термін дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення економічної; почеркознавчої та лінгвістичної; технічної експертизи документів; транспортно-товарознавчої; експертизи у сфері інтелектуальної власності; промислових зразків; комерційних (фірмових) найменувань, торговельних марок (знаків для товарів і послуг), географічних зазначень; комерційної таємниці (ноу-хау) і раціоналізаторських пропозицій; економічної  у сфері інтелектуальної власності.

1 фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної та товарознавчої експертиз.

2 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної експертизи.

1 фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої установи, відмовлено у підтвердженні кваліфікації судового експерта з правом проведення  транспортно-товарознавчої експертизи.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.