22-10-202114:16

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулось 20 жовтня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 2 фахівцям НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення почеркознавчої та лінгвістичної експертиз.

2 фахівцям НДУСЕ продовжено термін дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення будівельно-технічної;  земельно-технічної; оціночно-будівельної; оціночно-земельної експертиз та експертизи матеріалів, речовин та виробів.

1 фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення земельно-технічної експертизи.

1 фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої установи, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення оціночно-будівельної та оціночно-земельної експертиз.

1 фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої установи, відмовленол у присвоєнні кваліфікації судового експерта з правом проведення будіельно-технічної експертизи.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.