19-11-202111:40

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 16 та 18 листопада.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 3 фахівцям НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення почеркознавчої та лінгвістичної експертизи, технічної експертизи документів.

8 фахівцям НДУСЕ продовжено термін дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення почеркознавчої та лінгвістичної експертизи, технічної експертизи документів, вибухово-технічної, матеріалів, речовин та виробів, інженерно-транспортної та економічної експертиз.

1 фахівцю НДУСЕ відмовлено у присвоєнні кваліфікації судового експерта з правом проведення військової експертизи та експертизи військового майна.

4 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення психологічної, економічної та інженерно-транспортної експертиз.

5 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення товарознавчої, транспортно-товарознавчої та економічної експертиз.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.