21-01-202211:34

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 18 та 20 січня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 4 фахівцям НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення оціночно-будівельної, трасологічної та експертизи літературних і художніх творів. 

3 фахівцям НДУСЕ продовжено термін дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення інженерно-транспортної, земельно-технічної, транспортно-товарознавчої, експертизи з питань землеустрою.

3 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення транспортно-товарознавчої, оціночно-будівельної та оціночно-земельної  експертиз.

 5 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення транспортно-товарознавчої, будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної, оціночно-земельної, промислових зразків, комерційних (фірмових) найменувань, торговельних марок (знаків для товарів і послуг), географічних зазначень, експертизи літературних і художніх творів. 

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.