29-07-202210:16

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 26 та 28 липня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 6 судовим експертам НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної, оціночно-земельної, товарознавчої та економічної експертиз.

1 судовому експерту, що не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертиз.

4 судовим експертам,  що не є працівниками  державної спеціалізованої установи, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної, транспортно-товарознавчої та економічної експертиз.

1 судовому експерту, що не є працівником державної спеціалізованої установи, відмовлено у підтвердженні кваліфікації судового експерта з правом проведення земельно-технічної та оціночно-будівельної експертиз.

Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.