26-05-202315:58

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулось 26 травня 2023 року.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України:

1 фахівцю НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної експертизи;

2 фахівцям НДУСЕ відмовлено у присвоєнні кваліфікації судового експерта з правом проведення економічної та психологічної експертиз.

7 судовим експертам НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення почеркознавчої та лінгвістичної експертизи, економічної, психологічної експертиз, експертизи матеріалів речовин та виробів.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5, строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі – Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.