10-10-201817:14

Світлана Глущенко відкрила у Харкові 19-й в Україні «OPEN SPACE»

Заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко разом із начальником управління ДРАЦС Мін’юсту Іриною Дубиківською, начальником ГТУЮ у Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко, начальником ГТУЮ у м. Києві Станіславом Куценко та начальником ГТУЮ у Запорізькій області Сергієм Васильцовим відкрили у Харкові 19-й в Україні центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації «Open Space».

Установа працюватиме за принципом «єдиного вікна». Окрім економії часу, завдяки електронній черзі кожен клієнт отримує комфортні умови перебування, консультацію спеціаліста, індивідуальний підхід. «Open space» надає весь спектр послуг, які надають відділи ДРАЦС. Це, зокрема, отримання свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану, проставлення Апостиля для використання документів за кордоном.

За словами Світлани Глущенко, Міністерство юстиції сповідує ідею, що державні послуги мають бути доступними та комфортними для громадян. Саме тому було запроваджено сучасний та модернізований підхід до надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану і у 2017 році відкрито перший «Open Space» у Києві.

"Ми побачили, що послуги центру користуються попитом, що люди задоволені і довіряють такому підходу, нашій філософії. Наразі в Україні вже відкрито 18 офісів за принципом «відкритого простору «Open Space» і сьогодні ми стали свідками відкриття 19-го, з чим я щиро вітаю харків’ян!", - зазначила Світлана Глущенко.

Вона додала, що до кінця року такі офіси будуть відкриті у Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській, Волинській, Закарпатській та Тернопільській областях.

"Ми хочемо, щоб наші громадяни, вирішуючи важливі для них питання, почувалися комфортно. Щоб приходили з задоволенням, не стояли у чергах і були звільнені від будь-якої бюрократії! Тому кохайтесь, одружуйтесь, а про документи подбає Мін'юст!", - резюмувала заступник Міністра.

В свою чергу начальник ГТУЮ у Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко зазначила: "Ми відкрили перший офіс «Open Space» на Харківщині, в якому запроваджено європейський підхід до надання послуг. На цьому не зупиняємося! Заплановано відкриття ще двох таких офісів."