20-06-200600:00

Тернопільщина вживає заходів з протидії торгівлі людьми

Тернопільське обласне управління юстиції та громадська організація “Відродження нації” провели засідання Дорадчої ради з питань протидії торгівлі людьми. Про це прес-службі повідомив начальник облуправління Олексій Шешеня.

Учасники засідання розглянули форми і засоби превентивної роботи в навчальних закладах з питань профілактики та протидії торгівлі людьми. Заступник начальника облуправління Богдан Накельський поділився досвідом роботи обласного та територіальних управлінь юстиції щодо проведення правоосвітніх і правовиховних заходів з цих питань, насамперед серед учнівської та студентської молоді. Олексій Шешеня зазначив, що на засіданні Дорадчої ради було презентовано розроблені працівниками органів юстиції методичні рекомендації з питань протидії торгівлі людьми та методичний посібник з питань запобігання потраплянню жінок у тенета торговців людьми, які можна практично використовувати у заходах з профілактики таких негативних явищ.

У рамках проведення засідання відбувся показ навчального відеофільму “Станція призначення – життя”, у якому висвітлено проблеми наших співвітчизників, які опинилися за кордоном у подібній ситуації. Фільм рекомендовано для перегляду учням загальноосвітніх шкіл, студентам та молоді 16-19 років.

Начальник облуправління юстиції наголосив на необхідності налагодження співпраці щодо вирішення цієї проблеми з усіма зацікавленими установами.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua