05-01-201816:10

У Дніпрі підвели підсумки ефективної організації роботи органів ДРАЦС

За ініціативою Міністерства юстиції України, у Дніпрі проведено короткостроковий семінар для  начальників відділів державної реєстрації актів цивільного стану  (далі - ДРАЦС) управлінь державної реєстрації ГТУЮ в областях та місті Києві. Мін’юст представляли Директор Департаменту державної реєстрації та нотаріату Віталій Гайдук та начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Ірина Дубиківська.

На семінарі розглядали  актуальні аспекти ефективної організації роботи органів ДРАЦСу, правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Сімейного та Цивільних кодексів України та інших нормативно-правових актів при державній реєстрації актів цивільного стану.

Поміж того, були підведені підсумки роботи органів ДРАЦС за 2017 рік та визначені завдання на наступний рік, обговорювалися питання щодо стану реалізації пілотних проектів Міністерства юстиції України, взаємодії з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Водночас,  під час перебування у м. Дніпрі Директором Департаменту державної реєстрації та нотаріату, а також начальником Управління державної реєстрації актів цивільного стану вручені свідоцтва про народження у міському пологовому будинку КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром»

Крім того, разом з учасниками семінару привітали молодят під час державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».