28-12-201616:54

У Львові обговорили питання співробітництва центрального офісу урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ з регіонами

Учасники заходу обговорили актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, а також напрацювали стратегічне бачення подальшого поглиблення та інтенсифікації співпраці.

«Ми обговорили актуальні питання, які зараз стоять перед Урядовим уповноваженим. Передовсім вони пов’язані з тривалим судовим розглядом в цивільних та кримінальних справах, а також з тривалим триманням під вартою та З представництвом у справах, які стосуються тортур у правоохоронних органах та невиконання судових рішень», - зазначив Урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина.

У ході круглого столу Іван Ліщина розповів про заходи, які вживаються для того, щоб виконувати рішення Європейського суду з прав людини та визначив стратегічні напрямки співробітництва з регіональними відділеннями Секретаріату Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ, у тому числі й щодо збору інформації, необхідної для підготовки позиції Уряду у справах, які були комуніковані ЄСПЛ.

«Ми домовилися розширювати співробітництво та залучати регіональних представників Урядового уповноваженого до міждержавних справ, зокрема проти Росії, до процесу збору свідчень і доказів агресії Російської Федерації», - зауважив він.

У заході взяли участь представники Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської, Хмельницької та Тернопільської областей, а також представники правоохоронних і судових органів.