10-11-201717:46

У Мін’юсті навчали фахівців з комунікацій

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Міністерстві юстиції України відбулась зустріч із фахівцями з питань комунікації при головних територіальних управліннях юстиції в областях з метою проведення тренінгу на тему: «Ефективні комунікації у державних установах». 

Захід відкрив Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе, який наголосив на важливості  налагодження ефективних  внутрішніх та зовнішніх комунікацій, адже  Міністерство юстиції відіграє важливу роль у житті суспільства, оскільки найважливішими характеристиками Мін'юсту є щоденна праця на користь громадян та України. 

Суспільство очікує від Міністерства  інформування про конкретні  результати і задоволення потреб громадян у їхньому повсякденному житті, в цьому значну роль відіграють саме фахівці з комунікацій.  

Тренінг ініційований  Радником Міністра юстиції з комунікацій Оленою Семикіною, яка представила команду прес-служби Міністерства та розповіла про стратегічні пріоритети в діяльності Мін‘юсту у поточному році. 

«Системна та послідовна комунікація результатів роботи Мін‘юсту є запорукою поінформаваності громадян про наші послуги та гарантією того, що кожного дня все більше українців матиме можливість користуватись он-лайн сервісами, сервісами для бізнесу, безоплатною правовою допомогою та іншими послугами, які ми впроваджуємо по всій Україні» - зауважила Олена Семикіна. 

Окрема тема, що обговорювалась під час зустрічі, це популяризація проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який представляли менеджер проекту Юлія Сергеєва та в.о. начальника Управління інформування  населення та реформування правової освіти Оксана Юхта.

Нагадаємо, загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки міжнародних донорів та партнерів.