11-10-201909:41

У Мін’юсті презентували Моніторинговий звіт законодавства

Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Міністерства юстиції України за підтримки проекту ЄС «Право - Justice» презентував Моніторинговий звіт Директорату щодо аналізу ефективності впроваджених нормативно-правових актів у сферах судочинства, судоустрою та адвокатури; примусового виконання рішень судів та інших органів; банкрутства; судово-експертної діяльності.

У заході взяв участь заступник Міністра юстиції Олександр Банчук, міжнародні партнери Міністерства юстиції України, представники Верховного суду, народні депутати України, представники Офісу Президента України та центральних органів виконавчої влади, судді, представники юридичної спільноти, науковці та представники громадських організацій та установ.

На заході були висвітлені основні проблеми, що були виявлені під час моніторингу та відбулись загальні обговорення за участі всіх запрошених.

 

Презентація

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/prezentatsiya-monitoringovogo-zvitu-za-rezultatami-monitoringu-vprovadjennya-ta-analizu-efektivnosti-zakonodavchih-ta-inshih-normativno-pravovih-aktiv-kiiv-10-jovtnya-2019-roku