18-04-201912:52

У правовому клубі «PRAVOKATOR» відбувся промо-захід з популяризації професії приватного виконавця

У правовому клубі PRAVOKATOR у місті Київ відбувся перший промо-захід з популяризації професії приватного виконавця на тему: «Професія приватного виконавця: доступ та переваги» за підтримки Проекту Європейського Союзу «Право-Justice».

На промо-заході були презентовані ключові зміни до Порядку допуску до професії приватного виконавця, а також зміни до Порядку діяльності Дисциплінарної комісії приватних виконавців. Крім того, була висвітлена роль Дисциплінарного уповноваженого як дорадчого органу Асоціації приватних виконавців України.

У дискусії взяли участь заступник Міністра з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, Генеральний директор Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Ілля Черногоренко, керівник Проекту Європейського Союзу «Право-Justice» Довидас Віткаускас, представник Асоціації приватних виконавців України Олександр Сивокозов, а також державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі та інші.

Світлана Глущенко наголосила, що Мін’юст вдосконалює доступ до професії приватним виконавцям та діяльність Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій приватних виконавців. Зокрема, для поліпшення умов проходження підготовки кандидатів у приватні виконавці запропоновано введення онлайн навчання, вільний вибір місця стажування кандидатом – або в органах ДВС, або в офісі приватного виконавця, перегляд критеріїв оцінювання практичного завдання іспиту із його наступною автоматизацією, перезавантаження персонального складу комісій, імплементація в роботу Дисциплінарної комісії Дисциплінарного уповноваженого, обраного спільнотою приватних виконавців для формування позиції по дисциплінарним справам та узагальнення практики притягнення виконавців до дисциплінарної відповідальності.

«Це ті блоки, на які ми отримували найбільше нарікань від профільної спільноти», – зазначила заступник Міністра. Вона додала, що Мін’юст реалізує цю реформу разом з міжнародними партнерами.

Присутні на заході приватні виконавці розповіли про переваги професії приватного виконавця та ключові моменти щодо правильної організації роботи і підтримки приватного виконавця.

 

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/pershiy-promo-zahid-z-populyarizatsii-profesii-privatnogo-vikonavtsya-na-temu-profesiya-privatnogo-vikonavtsya-dostup-ta-perevagi-kiiv-17-kvitnya-2019-roku