07-09-201516:04

У столиці розпочався навчальний семінар для «інтеграторів»

Протягом трьох днів – із 7 по 9 вересня - учасники вивчатимуть основні питання, важливі для подальшої роботи: адвокатування прав людини, взаємодія із органами місцевого самоврядування, взаємодія із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, інформаційний супровід діяльності, фандрейзинг, управління знаннями в системі безоплатної правової допомоги.

У рамках відповідних тематичних блоків  заплановані презентації експертів – співробітників Координаційного центру та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, експертів Української фундації правової допомоги, проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", Міжнародного фонду «Відродження», Української Гельсінської спілки з прав людини, інших партнерських та громадських організацій, адвокатів. «Інтегратори» матимуть змогу обговорити з експертами та колегами актуальні питання досвіду перших місяців роботи, визначити план подальших дій у своїй роботі, отримати відповідні експертні консультації та настанови.

Захід організовано Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з Українською фундацією правової  допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Нагадаємо, одне із важливих  завдань 100 новоутворених місцевих центрів – розвиток активних зв’язків із громадськими організаціями та об’єднаннями на місцевому рівні, органами адвокатського самоврядування, волонтерськими організаціями тощо  з  метою  створення  мережі  широкого  партнерства  суб’єктів  надання  послуг безоплатної правової допомоги, інформування громад щодо їхнього права на отримання безоплатної правової допомоги. З цією метою у структурі місцевих центрів утворено відділ взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, керівниками яких і є «інтегратори». Підставою для призначення начальників відділів взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги («інтеграторів») стало проведення відкритого конкурсу, до участі в якому відповідні заявки подали 265 кандидатів в усіх регіонах України.